Ale w dniach 26 – 30 12 2008 roku kibice sportowi mogą delektować się zupełnie inna dyscypliną, bowiem w tym terminie rozgrywane są zawody  CAI-W, CDI-W, CSI3*, CSI5*, CSIJ-A.

Polskim akcentem na tych zawodach były występy dwójki naszych zawodników ujeżdżenia:

• Katarzyny Milczarek z koniem EKWADOR
  • Michała Rapcewicza z koniem RANDON

oraz startującego w rywalizacji juniorów:
  • Wojciecha Dahlke z końmi CORTON i ORSON.

W piątkowym konkursie kwalifikacyjnym CDI-W FEI World Cup Grand Prix nasi zawodnicy zajęli następujące lokaty:

7. Michał Rapcewicz – RANDON – 67,958%
              8. Katarzyna Milczarek – EKWADOR – 67,291%

W sobotnim konkursie również dającym punkty w klasyfikacji Pucharu Świata w Ujeżdżeniu FEI Grand Prix Freestyle Kur Polacy zajęli miejsca:

7. Michał Rapcewicz – RANDON – 70,900%
            10. Katarzyna Milczarek – EKWADOR – 70,250%.

Juniorzy rozpoczęli swoje starty w niedzielę. Nasz reprezentant w sobotnim konkursie dwufazowym 130 cm zajął na koniu CORTON 17 miejsce uzyskując wynik 4 pkt. / 32,40 sek. w drugiej fazie.
Tego samego dnia w konkursie 140 cm, młody Polak startując na koniu ORSON z jedna zrzutką w pierwszej fazie nie zakwalifikował do fazy drugiej.
    W dniu dzisiejszym start na koniu CORTON w dwufazowym konkursie 130 cm zakończył się eliminacją zawodnika.
Belgijska publiczność będzie miała okazje oklaskiwać jeszcze raz start polskiego juniora w konkursie 140 cm., który rozpocznie się o godzinie 17:30.