W pierwszej grupie wystartowały dwie nasze reprezentantki. Jako pierwsza, o godzinie 13:40 pojawiła się na czworoboku w Izsák Weronika Kwiatek powożąca koniem Bartnik. Po dobrym przejeździe nasza zawodniczka zjechała z placu konkursowego z wynikiem 46,27. Pozwoliło to jej na zajęcie 3 miejsca.
O godzinie 14:30 wystartowała powożąca klaczą Czarda Alicja Chodkiewicz. Uzyskany wynik 59,06 pozwolił jej na zajęcie 18 miejsca (w chwili pisania tego newsa wystartowało 26 zaprzęgów).
Choć zajmowane przez Polki miejsca mogą się jeszcze dzisiaj zmienić (pierwszego dnia startuje 40 zaprzęgów) to my już teraz gratulujemy naszym walecznym reprezentantkom dobrej postawy.
W dniu jutrzejszym Adrian Kostrzewa wystartuje o godzinie 09:50, a Bartłomiej Kwiatek o godzinie 16:00.
Ostatecznie Weronika Kwiatek zakończyła dzisiejszy dzień na 5 miejscu, a debiutująca w MŚ Alicja Chodkiewicz jest po pierszym dniu 27. Jeszcze raz gratulujemy naszym reprezentantkom.
Szukaj
Zaloguj się








