Baborówko Driving Show rozpoczęło się ujeżdżeniem. W konkursie parokonnym najlepsza okazała się Niemka Anna Sandmann, a Weronika Kwiatek była piąta. Czworobok CAIO4*-H4 najlepiej przejechał Boyd Exell.

 


W porannym konkursie powożenia zaprzęgami parokonnymi najlepsza była Anna Sandmann z Niemiec. Przejazd zakończyła z wynikiem 47,17 punktów. Drugie miejsce zajął Lars Schwitte (GER), a trzeci był Jacob Arnold (USA). Najlepsza wśród Polaków okazała się tegoroczna Mistrzyni Polski, Weronika Kwiatek, która zakończyła czworobok z 54 punktami.

Zawody bardzo mi się podobają. Jest to impreza na najwyższym światowym poziomie, dopieszczona pod każdym najmniejszym szczegółem.  - mówi Weronika Kwiatek 

 

Ujeżdżenie zaprzęgów czterokonnych zakończyło się bez zaskoczenia - najlepszy okazał się Boyd Exell, który aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu światowym. Na drugim miejscu uplasował się Niemiec Christoph Sandmann, a na trzecim Zoltan Lazar z Węgier. 

 


W Pucharze Narodów prowadzi Australia (CAIO4*-H4) oraz Niemcy (CAIO4*-H2). Polska znajduje się na miejscu szóstym oraz drugim.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Retransmisja wszystkich konkursów dostępna na www.ClipMyHorse.TV

 

 

❗️Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów filmowych w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.