Minął kolejny dzień startów reprezentantów Polski na zagranicznych parkurach. Piątek przyniósł kolejne czyste przyjazdy. W Hiszpanii dobrze w konkursie Longines Ranking zaprezentował się Adam Grzegorzewski. W Salzburgu formę w konkursach EY Cup podtrzymuje Andrzej Opłatek. W Belgii czyste przejazdy odnotowali oboje nasi reprezentanci.

 

 

Mediterranean Equestrian Tour Spring Week I, Oliva Nova (ESP)

Piątek przyniósł Adamowi Grzegorzewskiemu dwa czyste przejazdy w konkursach na poziomie 140 cm. Błędów nie popełnił na wałachu JACUZZY w konkursie Silver 2, jednak spokojna jazda spowodowała zajęcie dalszego miejsca. Dosiadając ogiera AŻUR wystartował w konkursie Gold 4 gdzie zajęli 12 miejsce. Bezbłędnie jeździł także na klaczy STAKATA w konkursie 135 cm Gold 2. W kwalifikacji do niedzielnego GP wystartował na wałachu ISSEM. Pierwszą fazę konkursu 145 cm LR pokonali bezbłędnie, a w drugiej przydarzyła im się jedna zrzutka. 

 

Wyniki TUTAJ

 

Salzburg Arena CSI2*/YH1*/U25/J  Salzburg (AUT)

Andrzej Opłatek w konkursie EY Cup 140 cm zaliczył dziś bezbłędny przejazd na oldenburskim wałachu DIAROUBET. Para ukończyła zmagania na 11 miejscu. W drugiej kwalifikacji do GP CSI2* najlepiej zaprezentował się Przemysław Konopacki. Dosiadając wałacha rasy KWPN DUKE pokonał parkur 145 cm z jedną zrzutką zajmując 18 miejsce. W tym samym konkursie Andrzej Opłatek startujący na oldenburskim wałachu CONTHINDER miał 9 pkt karnych. W ostatnim z piątkowych konkursów w ramach CSI2* - Silver Tour 135 cm  bezbłędnie jeździł Przemysław Konopacki na ogierze rasy KWPN HOME-RUN. Na swoim drugim koniu, hanowerskim wałachu Vasco, również miał 0 pkt karnych. W tym samym konkursie Andrzej Opłatek startował na holsztyńskim wałachu LE CORDIAL. Para zjechała z parkuru z wynikiem 5 pkt karnych.

 

Wyniki TUTAJ

 

Sentower Park CSI2*/1*/YH Week II Opglabbeek (BEL)

Równą formę w Belgii prezentuje Natalia Zimnowodzka. Zawodniczka odnotowała dzisiaj bezbłędny przejazd na klaczy IVY w konkursie 120 cm, który dał parze 6 miejsce. W tym samym konkursie startowała również na klaczy QUALITY QUEEN, na której miała jedną zrzutkę w drugiej fazie (13 miejsce). Maksymilian Wechta wystartował dzisiaj tylko w dwóch konkursach. Bezbłędnie jeździł na klaczy CLEAR CARETINA w konkursie 135 cm. W rywalizacji dla młodych koni wystartował na 8-letnim wałachu CASSIOPEIA gdzie miał jeden błąd.

 

Wyniki TUTAJ

 

Relacja na żywo ze wszystkich powyższych zawodów, w których startują reprezentanci Polski, dostępna jest za pośrednictwem platformy ClipMyHorse.Tv. Serdecznie zapraszamy do śledzenia i kibicowania naszym zawodnikom online. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z 30-dniowej, bezpłatnej subskrypcji serwisu, która umożliwia m.in. dostęp do zakończonych już konkursów.