Ważne punkty do Longines Ranking zdobyli dziś nasi zawodnicy podczas zawodów w Maroku. O kolejne toczy się jeszcze walka w Austrii.

 


Tetouan/MAR

Wygląda na to, że gorący marokański klimat świetnie wpływa na formę zarówno polskich zawodników jak i ich koni. W konkursie zaliczanym do Longines Ranking na wysokim 4 miejscu uplasował się Andrzej Opłatek na Stalando, na miejscu 7 uplasował się Grzegorz Kubiak na Szulerze a miejsce 8 zajął Wojciech Wojcianiec na Chintablue. Trójka naszych zawodników pokonałą parkur bezbłędnie i zdobyli cenne punktu do LR. Z wynikiem 4 pkt. konkurs ukończyli Wojciech Wojcianiec na swoim drugim koniu, Naccord Melloni oraz Natalia Czernik na powracającym do startów po przerwie wałachu Abigej.

W 2-fazowym konkursie o wysokości 135 cm drugie miejsce zajął Jan Bobik na Chacco Amicor ZM.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Wiener Neustadt/AUT

Udane starty maja za sobą też nasi reprezentanci w Austrii. W konkursie 135 cm Adam Grzegorzewski na Heartcor F bezbłędnie pokonał parkur, ale przekroczył normę czasu za co otrzymał 1 pkt. ( 9 m.). Taki sam wynik uzyskał Maksymilian Wechta, który w konkursie 130 cm startował na ogierze La Calidad. Adam Grzegorzewski na Dante miał jeden błąd.

W konkursie dla koni 5-letnich bezbłędne przejazdy zanotowali Maks Wechta na ogierze Cassiopeia i Adam Grzegorzewski na Hanky Panky St Ghyvan.

Zaliczany do LR konkurs 145 cm rozpoczął się przed godziną 21:00. O jego wynikach napiszemy później.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Gorla Minore/ITA

W konkursie koni 6-letnich wysokie 3 miejsce zajęła klacz Ivory Coast pod Sandrą Piwowarczyk. Para ta pokonała obie fazy konkursu o wysokości 130 cm bezbłędnie.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Opglabbeek/BEL

W zaliczanym do Longines Ranking konkursie 145 cm Przemysław Konopacki na wałachu Duke miał jeden błąd.

 

Wyniki: https://online.equipe.com/en/competitions/33968

 

Zdjęcie: : R&B Presse - S. Rispail