Dobre przejazdy zanotował wczoraj Andrzej Opłatek podczas zawodów LGCT w Valkenswaard.
W pierwszej części konkursu drużynowego Andrzej Opłatek wystartował na siwym Stakkatanie i ukończył swój przejazd z wynikiem 4 pkt. Jedną zrzutkę miał także jego kolega Johnny Pals/NED na klaczy Carlotta i tym samym ich zespół Miami Celtics zajmuje 11 miejsce.
Na prowadzeniu w rywalizacji Global Champions League jest drużyna Paris Panthers, którą wczoraj reprezentowali Darragh Kenny/IRL na Scarlet du Sart Z i Harrie Smolders/NED na Dollin N.O.P. Miejsce drugie zajmują zawodnicy z Monaco Aces a trzecie team Prague Lions.
W klasyfikacji indywidualnej tego konkursu zwyciężył Olivier Philippaerts/BEL na ogierze Le Blue Diamond v’t Ruytershof.
Konkurs o wysokości 145 cm rozgrywany był jako dwufazowy. Andrzej Opłatek na Conthinderze nie miał błędów w pierwszej fazie, ale przekroczył normę czasu i ostatecznie uplasował się na 19 miejscu. Zwyciężył Pius Schwizer/SUI na wałachu Balou Rubin R.
Wyniki: TUTAJ
Zdjęcie: LGCT/GCL
Szukaj
Zaloguj się






