Podczas przeglądu koni Subcarpathia Top Horses 5 grudnia 2020 będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym z zaproszonymi ekspertami ds. hodowli koni, sportu jeździeckiego i rynków sprzedaży w zachodniej Europie.

 

Mateusz Cichoń – człowiek, który „buduje” hodowlę koni ujeżdżeniowych w Polsce - prowadzi stację ogierów Cichoń Stallions- opowie nam o blaskach i cieniach rynku koni ujeżdżeniowych, a także o rodzących się możliwościach i trendach hodowlanych.

 

Louise De Cleene, jako przedstawiciel belgijskiej księgi Zangersheide oraz ekspert prowadzący najlepsze aukcje koni sportowych na świecie podzieli się z polskimi hodowcami swoją wiedzą na temat funkcjonowania rynku hodowli koni w Belgii i nie tylko.  Dowiemy się jak kształtują się najnowocześniejsze trendy hodowlane, jak można widzieć przyszłość Polski w hodowli koni sportowych, jak rozwija się rynek handlu i marketingu, w jaki sposób polscy hodowcy mogą w nim uczestniczyć.

 

Peter Strijbosch, doświadczony inspektor, oceniający ogiery i klacze dla  najlepszej księgi stadnej na świecie, holenderskiej KWPN, doradca FEI ds. rynków rozwijających się, wybitny specjalista w dziedzinie funkcjonalnej oceny konfirmacji koni  z chęcią przybliży nam temat wpływu budowy konia na jego przydatność do konkretnej dyscypliny sportu.
 
Każdemu z ekspertów  przydzielimy oddzielny czas antenowy, tak, aby każdy mógł odpowiedzieć na zadane przez internautów pytania.


 
Świat Koni przygotuje dla Państwa transmisję on-line!
 
Panel zgłoszeń otwarty na:
www.subcarpathiahorses.com

 
Serdecznie zapraszamy: Pekaniec Sport Horses & Stadnina Koni Leśna Wola