Zadowolona ze swoich dzisiejszych startów może być Cassandra Orschel.

 

Kronenberg/NED

Doskonałą formę po długiej przerwie pokazała klacz Acanthya od Cassandrą Orschel. W dzisiejszym konkursie Grand Prix CSI1* para ta zajęła wysokie 3 miejsce pokonując zarówno parkur podstawowy jak i rozgrywkę bezbłędnie. Jeden błąd miał Przemysław Konopacki na Vasco (18 m.), Sophie von Werner na Bink zjechała z parkuru z wynikiem 8 pkt. a Maria Branka-Borja na Camilla 139 ukończyła konkurs z wynikiem 14 pkt.

 

W GP CSI2* Cassandra Orschel na klaczy Dacara E miała jedną zrzutkę i przekroczyła normę czasu (5 pkt.). Wynik 8 pkt. uzyskał Przemysław Konopacki na wałachu Duke.

 

W konkursie 140 cm bardzo dobrze pokazał się 8-letni wałach Copa Del Ray. Pod Cassandrą Orschel pokonał on parkur bezbłędnie i polska para uplasowała się na wysokim 8 miejscu. Wynik 0 pkt. uzyskała dziś też Sophie von Werner na klaczy Dolores II w konkursie 120 cm (7 m.).

 

Wyniki: TUTAJ

 


Stuttgart/GER

Andrzej Opłatek wziął udział w dzisiejszym konkursie Jump&Drive. Razem z Conthinderem zajął w nim 6 miejsce.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Oliva/ESP

Sandra Piwowarczyk zakończyła trzytygodniowe starty w Hiszpanii bezbłędnym przejazdem w konkursie 120 cm na wałachu Lighting Eb Z.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Pratoni Del Vivaro/ITA

Trzy polskie pary wystartowały w dzisiejszych próbach skoków kończących zmagania podczas zawodów we Włoszech. Najlepiej pojechała Małgorzata Kus na klaczy Orania w konkursie CCI1*, która nie miała błędów na parkurze. Niestety wczorajsze wyłamania na krosie spowodowały, że wynik końcowy tej pary wyniósł 84,9 pkt.

 

Hanna Pogodzińska na wałachu Senegal M miała dziś jedną zrzutkę i ukończyła konkurs CCI2*-S na 15 miejscu (94,1 pkt.). W rywalizacji CCI3*-S dwa błędy miał Robert Powała na Reuccio del Castegno co oznaczało, że ukończył on konkurs z łącznym wynikiem 71,6 pkt. (13 m.).

 

Wyniki: TUTAJ