Podobnie jak wczoraj, dzisiejsze konkursy Halowego Pucharu Polski rozgrywane były na zasadach konkursu zwykłego z rozgrywką. Dziś o punkty HPP walczyli Młodzi Jeźdźcy oraz Seniorzy.

 


W Młodych Jeźdźcach na liście startowej 12 par, do rozgrywki zakwalifikowały się 4. I tylko jednej z nich udało się pokonać oba parkury zachowując czyste konto, tą parą była Anna Seroka i EXTRA DOLLARS, na drugiej pozycji konkurs zakończyła Dajana Pawlicaka startująca na 8-letnim wałachu BLACK&WHITE 3. Trzecie miejsce zajęła Hanna Osieka na DIGISPORT CALLISTA.

 

 

 


Ostatnim konkursem w Lesznie było Grand Prix w którym seniorzy zbierali punkty do rankingu HPP. Tu na starcie konkursu o wysokości przeszkód 145 cm stanęło 23 pary. O końcowym wyniku zadecydowała 8-konna rozgrywka. Z zerowym kontem i najlepszym czasem zwyciężył Tomasz Olszewski i CAMAKO'S BOY JW (40,89 s). Zaledwie o 0,01 s dłużej pokonanie parkuru rozgrywki zajęło reprezentantowi SKJ Beckersport Raszyn - Robertowi Wilczewskiemu i LAVISTO STAR (40,90), trzecie miejcie zajął Cezary Kalinowski i KEMBALL.