Zakończyły się zmagania tego weekendu na arenach międzynarodowych. Nasi dobrze prezentowali się przede wszystkim w konkursach dla młodych koni. Dobrą postawę prezentowały też młode amazonki. 

 

CSI2*/1*/YH Peelbergen (NED)

W Peelbergen konkurs Grand Prix rozegrano już wczoraj, ale tam nie udało się uzyskać dobrego wyniku. Wystartował jedynie Przemysław Konopacki na wałachu PURE PASION FROM SECOND LIFE Z. Para jednak zrezygnowała z ukończenia przejazdu. Najlepszy sobotni wyniki należał do juniorki Kornelii Kurleto, która wywalczyła drugie miejsce w konkursie 120 cm na wałachu HEVANTOS. 


W niedzielnym finale rundy koni 7-letnich, po raz trzeci na tych zawodach, bezbłędnie jeździł Mikołaj Kownacki na holsztyńskim wałachu CASKANO. Dzisiaj para zajęła 8 miejsce. Podobnie kolejny dobry przejazd odnotowała też Kornelia Kurleto, która na HAVENTOSIE zajęła 10 miejsce w finale 125 cm. 


Formę przez całe zawody udało się utrzymać Adriannie Ostrowskiej, która ponownie uplasowała się na płatnych miejscach w większości swoich startów. Zaczynając od konkursu finałowego dla koni 5/6-letnich. Tu na klaczy rasy KWPN LERTANA VDL zajęła 7 miejsce. Wczoraj też prezentowały się dość dobrze, bo po czystym przejeździe uplasowały się na miejscu 13. Zawodniczka wystartowała dzisiaj również w finale 125 cm, w którym na hanowerskiej klaczy PLEASURE BLUE wywalczyła 5 miejsce. Na koniec zawodów Adrianna Ostrowska zakwalifikowała się do rozgrywki konkurs GP CSI1* 135 cm. Tu startowała na klaczy rasy KWPN ELBERO H. Niestety nieporozumienie skutkowało eliminacją, i ostatecznie 16 miejscem w konkursie. 

 

Wyniki TUTAJ

 


CSI2*/YH Azelhof, Lier (BEL)

Na zakończenie zawodów Paulina Malinowska odnotowała jeszcze jeden bezbłędny przejazd, tym razem w konkursie CSI2*. Razem z holsztyńskim wałachem CROWN PRINCE 2 nie miała błędów na parkurze 135 cm i ze spokojną jazdą w drugiej fazie, uplasowali się na 21 miejscu. 


Wyniki TUTAJ