Szczęście nie do końca było dzisiaj po stronie naszych zawodników startujących w konkursach Grand Prix na zagranicznych zawodach CSI.

 


CSI2* Sentower Park (BEL) 

W sobotę wieczorem do rozgrywki konkursu 145 cm zakwalifikował się Michał Tyszko na ogierze Diarado’s Dream. Jeden błąd oraz czas 38,60 s dał polskiej parze wysokie 4 miejsce w klasyfikacji. Dzisiaj na tym samym koniu Michał Tyszko wystartował w Grand Prix CSI2*, w którym uzyskał wynik 18 pkt.

W dwufazowym konkursie 140 cm bezbłędnie parkur pokonała Maria Brańka-Borja na wałachu Diamond 2000 Z, a uzyskany czas dał jej 15 miejsce w klasyfikacji. Michał Tyszko na wałachu Marco Polo miał jeden błąd.

Kolejny bezbłędny przejazd na tych zawodach zanotowała Julia Ostrowska na wałachu Nixon JS. Dzisiaj w konkursie 135 cm ta para uplasowała się na 18 miejscu.

 

Wyniki: TUTAJ

 

CSI4* Rouen (FRA)

Przemysław Konopacki na klaczy Home-Run ukończył dzisiejszy konkurs Grand Prix CSI4* (155 cm) z jednym błędem co dało mu 16 miejsce w klasyfikacji.

 

Wyniki: TUTAJ

 

CSI2*/1*/YH Autumn Mediterranean Equestrian Tour, Oliva Nova (ESP)

W zaliczanym do Longines Ranking konkursie Grand Prix (145 cm) wystartował Jacek Polikowski na wałachu Lector. Para ta miała jeden błąd i uplasowała się na 35 miejscu.

W konkursie 140 cm Mikołaj Barański na wałachu Juggle Baraka miał 8 pkt.

Dwa udane starty zanotował Sławomir Polikowski. Na ogierze Urugwaj uplasował się na 14 miejscu w konkursie 130 cm. A na wałachu Elio był 7 w konkursie 120 cm. W tym samym konkursie błedów na parkurze nie miała Natalia Czernik dosiadająca ogiera Manchester Red Wine (10 m.).

 

Wyniki: TUTAJ