W najważniejszym konkursie zawodów CSI2* w Biskupcu zwycięstwo odniósł Kristaps Neretnieks.

Reprezentant Łotwy z pewnością weekend spędzony na zawodach w Biskupcu będzie wspominać bardzo dobrze. Po wczorajszym zwycięstwie w konkursie dużej rundy dzisiaj wygrał w najważniejszym konkursie zawodów czyli w Grand Prix. Do rozgrywki zakwalifikowało się 13 z 41 par, które wystartowały w konkursie. Kristaps Neretnieks dosiadający ogiera Jupiter pokonał ja bezbłędnie w świetnym czasie 35,91 s i zdobył kolejne punkty do Longines Ranking. Na miejscu drugim uplasował się Marek Lewicki na klaczy La Pezi (0/36,13 s), a trzeci w klasyfikacji końcowej był Tomasz Miśkiewicz na klaczy Stakkato Lazar (0/36,39 s).

Finał średniej rundy (135 cm) wygrał reprezentant Litwy Kristupas Petraitis dosiadający wałacha Baironas. Kolejne dwa miejsca zajęły zawodniczki z Polski – Anna Stasiak na klaczy Con Cordia i Aleksandra Wypchło na klaczy Girl RV.
Ostatni konkurs Elite Tour (115 cm) wygrała Maria Gonciarek  dosiadająca klaczy Laskana. Miejsce drugie zajęła Paulina Pierzyńska na wałachu Granit. Na trzeciej pozycji uplasowała się Emilia Krześlak na wałachu Golden II.