Najważniejsze wydarzenie jeździeckie roku właśnie się rozpoczyna, a od pierwszego startu reprezentantki Polski dzielą nasminuty. Relację z Herning w całości można oglądać na ClipMyHorse.Tv z polskim kometarzem Klaudyny Pisarskiej i Marka Szewczyka. 

 

Mistrzostwa Świata w duńskim Herning startują w sobotę. Polacy walczyć będą w dwóch konkurencjach - ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody. Jako pierwsze na placu pojawią się zawodniczki ujeżdżenia. Tu oprócz indywidualnych wyników, walczyć będziemy o jak najlepsze miejsce drużyny. Pierwszy z konkursów, Grand Prix, podzielony jest na dwa dni, ponieważ przed komisją sędziowską muszą zaprezentować się aż 93 pary. Cały ten maraton, bo konkurs w sobotę i w niedzielę trwać będzie od 10:50 do 20:00, wspólnie z Państwem oglądać i komentować będą Klaudyna Pisarska oraz Marek Szewczyk. Plan startów reprezentantek Polski przedstawia się następująco:

 

  • Aleksandra Szulc i Breakdance - sobota 11:54
  • Anna Mierzwińska i Dean Martin - sobota 17:46
  • Żaneta Skowrońska-Kozubik i Romantic P - niedziela 12:59
  • Katarzyna Milczarek i Guapo - niedziela 17:55

 

TRANSMISJA TUTAJ 

 

 

 

Na starty skoczków musimy poczekać do środy 10.08.2022. W tym roku na parkurze indywidualnie zaprezentują się Jarosław Skrzyczyński i Jerico oraz Maksymilian Wechta i Chepettano. Również te konkursy dostępne będą z polskim komentarzem Marka Szewczyka i Marka Wacławika. 

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania polskim zawodnikom. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do platformy ClipMyHorse.Tv, ponieważ relacja z Herning dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.