Zapraszamy na internetową relację z Mistrzostw Polski w Skokach przez Przeszkody dla wszystkich kategorii wiekowych, jakie po raz kolejny rozgrywane będą w ośrodku jeździeckim w Jakubowicach.

 

W środę wieczorem relacjonować będziemy przebieg ceremonii losowania kolejności startów dla startujących w Ladies' Cup oraz w kategorii seniorów oraz młodych jeźdźców.

O czwartku 10 września 2020 roku nasze kamery pokażą przebieg sportowej rywalizacji I półfinałów dla tych grup oraz wieczorne losowanie kolejności startów dla juniorów oraz juniorów młodszych (Dzieci I).

Piątek 11 września 2020 roku przyniesie relację z I półfinałów dla kategorii juniorów oraz juniorów młodszych oraz II półfinały w kategorii Ladys' Cup, młodych jeźdźców oraz seniorów.

W sobotę 12 września 2020 roku czekają nas emocje II półfinałów dla kategorii juniorów i juniorów młodszych oraz końcowe rozstrzygnięcia w finałach grupy Ladies' Cup i młodych jeźdźców.

Niedziela 13 września będzie dniem aż trzech finałów dla kategorii Dzieci I (juniorzy młodsi), juniorów i seniorów.

Kto w tym roku wyjedzie z Jakubowic „z tarczą” i medalami a kto „na tarczy” i bez medali?

By znaleźć odpowiedź na to pytanie śledźcie przebieg tych najważniejszych na krajowych hipodromach zawodów na ekranach komputerów oraz urządzeń mobilnych!

 

PROGRAM TRANSMISJI

czwartek - 10 wrzesień 2020

  • 08:00 - I połfinał Ladies Cup, szybkości art.239
  • 10:30 - I półfinał Młodych Jeźdźców, szybkości art. 239
  • 12:00 - I Półfinał Seniorów, szybkości art.239

piątek - 11 wrzesień 2020

  • 08:00 - I półfinał Dzieci I , zwykły art. 238.2.1
  • 09:30 - I półfinał Juniorów, szybkości art.239
  • 12:45 - II półfinał Ladies Cup, zwykły art.238.2.1
  • 15:10 - II półfinał Młodych Jeźdźców, zwykły art.238.2.1
  • 16:45 - II Półfinał Seniorów, zwykły art.238.2.1

sobota - 12 wrzesień 2020

  • 08:30 - II półfinał Dzieci I , zwykły art. 238.2.1
  • 10:00 - II półfinał Juniorów, zwykły art.238.2.1
  • 13:10 - Finał Ladies Cup, dwunawrotowy art.273.3.2
  • 16:30 - Finał Młodych Jeźdźców, dwunawrotowy art.273.3.2

niedziela - 13 wrzesień 2020

  • 09:00 - Finał Dzieci I , dwunawrotowy art.273.3.2
  • 11:30 - Finał Juniorów, dwunawrotowy art.273.3.2
  • 15:15 - Finał Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2