Niekwestionowanym zwycięzcą zawodów Mazovia Premium w Warce okazał się Marek Wacławik. Po dwóch wygranych w konkursach Złotej Rundy, sięgną także po zwycięstwo w konkursie Grand Prix – Memoriale Łukasza Appela.

 

Niedzielny finał Rundy Złotej był Memoriałem Łukasz Appela. Konkurs Grand Prix, zwykły z rozgrywką, rozgrywany był na przeszkodach o wysokości 145 cm. Do rozgrywki konkursu zakwalifikowało się 3 zawodników. Sukces bezbłędnego przejazdu powtórzył jedynie Marek Wacławik. Zawodnik triumfował dosiadając wałacha rasy KWPN ENJOY BLUE DIAMOND. Tym samym para zwyciężyła we wszystkich konkursach Rundy Złotej w trakcie tych zawodów. Miejsce drugie w GP wywalczył Artur Kufel startujący na wałachu rasy KWPN ELANO.  Na miejscu trzecim uplasowała się Joanna Rosicka-Tyszko, która startowała na holsztyńskim wałachu CARIBOU.

 

 

Finał Rundy Srebrnej był również konkursem zwykłym z rozgrywką. Przeszkody na parkurze miały wysokość 135 cm. W przebiegu podstawowym czyste konto zachowało 7 par. Parkur rozgrywki najskuteczniej pokonała Katarzyna Maciejewska startująca na klaczy rasy SP FLOURIN DU ROUET. Ta para również plasowała się w czołówce wszystkich konkurów tej rundy. W finale drugie miejsce zajął Szymon Weremczuk dosiadający oldenburskiej klaczy LADY PEZI. Na miejscu trzecim uplasował się Damian Ostręga razem z ogierem KOBE DE LEAU.

 

Konkurs finałowy Rundy Brązowej wygrała juniorka Zofia Gintowt-Juchniewicz. Zawodniczka dosiadała klaczy rasy SP SKŁADNIA, a parkur rozgrywki pokonały z prawie 4-sekundową przewagą. Miejsce drugie zajął Mateusz Tyszko startujący na 6-letniej klaczy rasy SP CALISIA. Na trzecim miejscu zmagania ukończył Tomasz Chentkowski, który dosiadał ogiera rasy SP CORONER.