Niedzielny poranek rozpoczął się od zwycięstwa młodziutkiej zawodniczki w finale Małej Rundy. Julia Szymańska na wałachu rasy SP IMAR pokonała parkur konkursu bezbłędnie i w najlepszym czasie. Na miejscu drugim zmagania zakończyła Anna Piwońska na wałachu rasy KWPN INVORIO. Miejsce trzecie zajął Wiesław Nowak, plasujący się przez trzy dni w czołówce tej rundy. Tym razem dosiadał niemieckiego wałacha CASUS BELLI.

 

W finale Średniej Rundy triumfował Mściwoj Kiecoń na hanowerskiej klaczy CARBONARA MK. Konkurs rozegrano na zasadach konkursu dwufazowego. Zawodnik nie popełnił błędu w żadnej z faz. Ponownie w czołówce kolejnego konkursu znalazła się Magda Kamińska. Dosiadająca klaczy rasy SP DREAMY M zajęła dziś drugie miejsce. Na miejscu trzecim uplasowała się para Wiesław Nowak i klacz rasy Selle Français BAIKA COT CHAT.

 

Najważniejszy konkurs zawodów – Grand Prix – Memoriał Jacka Wierzchowieckiego zakończył się zwycięstwem Mściwoja Kieconia na holsztyńskiej klaczy LUETT BEK AKKITA. Para bardzo dobrze prezentowała się w ten weekend w konkursach dużej rundy, oprócz dzisiejszego pierwszego miejsca, w piątek plasowali się na pozycji trzeciej Dużej Rundy. Miejsce drugie zajął Maksymilian Wechta na 7-letnim holsztyńskim ogierze CHAPETTANO. Para ta również dobrze spisywała się w najtrudniejszych konkursach zawodów, codziennie plasując się w czołówce stawki. Na miejscu trzecim rywalizacje zakończyła Agata Dahlke na klaczy rasy KWPN EULVE.

 

Wyniki: TUTAJ