Jak informowaliśmy w newsie „Emocji ciąg dalszy” (http://www.swiatkoni.pl/news/7125,emocji-ciag-dalszy.html) pechowa kontuzja jakiej nabawił się 3 dni przed wyjazdem do Francji Krystian Rychlik spowodowała, że w kategorii juniorów zabrakło polskiego zespołu.
     Najlepszą w Europie drużyną juniorów w dyscyplinie ujeżdżenia zostali młodzi zawodnicy z Niemiec. Na drugim miejscu podium stanęła ekipa z Holandii, a na najniższym miejscu uplasowała się drużyna juniorów z Danii.
     W starszej kategorii wiekowej młodych jeźdźców wśród 11 zespołów wystartowali również Polacy. Tym razem złoty medal przypadł ekipie z Holandii a srebro zdobyła drużyna z Niemiec. Na trzecim miejscu zakończyli swoje starty członkowie belgijskiego zespołu. Nasza ekipa uplasowała się na 10 miejscu.
     Na szerszą analizę startu w  Compiegne (FRA) przyjdzie czas po zakończeniu startów w rywalizacji indywidualnej i powrocie naszej reprezentacji do kraju.
     W plikach do pobrania wyniki drużynowe juniorów i młodych jeźdźców.