W piątkowych startach za granicą najlepiej zaprezentował się Maksymilian Wechta, który był drugi w jednym w konkursów w Holandii. Bezbłędne i dobre przejazdy oglądaliśmy także we Włoszech i w Belgii.

 

 

CSI2* Peelbergen (NED)

W dzisiejszych startach w Kronenberg najlepszy wynik uzyskał Maksymilian Wechta w starcie na holsztyńskim wałachu NUMBER ONE 28. Para pokonała parkur 135 cm bezbłędnie, w czasie który pozwolił im na zajęcie drugiego miejsca. Zawodnik bezbłędnie jeździł również na wałachu rasy SP ELDORADO w konkursie dla koni 5/6-letnich (12 miejsce). Na tym samym parkurze miał dwa błędy w drugiej fazie w starcie na klaczy rasy SP MY LOVE. W konkursie 140/145 cm Maksymilian Wechta na holsztyńskiej klaczy CLEAR CARETINA miał jeden błąd. Tomasz Miśkiewicz wystartował dzisiaj jedynie w konkursie 135 cm na oldenburskiej klaczy STAKKATO LAZAR. Para zjechała z parkuru z wynikiem 5 pkt karnych.

 

 

WYNIKI: TUTAJ

 

 

CSI2* Gorla Minore (ITA)

W piątek drugi tydzień zawodów we Włoszech rozpoczęli Krzysztof Ludwiczak i Eliza Zawadzka. W konkursie dla koni 6-letnich Krzysztof Ludwiczak wystartował na ogierze rasy KWPN KWOAJONG. Para miała jeden błąd i zajęli 11 miejsce. Taki sam wynik zawodnik uzyskał też w konkursie 140 cm gdzie startował na holsztyńskiej klaczy MALIN 21. W konkursie 135 cm oboje nasi reprezentanci odnotowali bezbłędne przejazdy. Eliza Zawadzka na ogierze rasy KWPN DIOR V zajęła 9 miejsce. Na hanowerskim wałachu QUAIDO miała nieco wolniejszy przejazd, a konkurs ukończyła na 21 miejscu. Krzysztof Ludwiczak razem z oldenburskim ogierem CROS BLUE zajęli w tym konkursie 18 miejsce. Zawodnik na tym samym poziomie wystartował też na holsztyńskiej klaczy CONFUA (4 pkt karne).

 

Wyniki TUTAJ

 

 

CSI2* Bonheiden (BEL)

Przemysław Konopacki wystartował dzisiaj w konkursie 130/135 cm na wałachu rasy KWPN DUKE. Para nie popełniła błędów na przeszkodach, jednak przekroczenie normy czasu skutkowało 2 pkt karnymi. Na wałachu PURE PASION FROM SECOND LIFE Z zawodnik wystartuje jeszcze dzisiaj w konkursie 120/130 cm.

 

Wyniki TUTAJ