Bardzo obiecująca młoda klacz opuściła stajnię Jarosława Skrzyczyńskiego. Nowy dom znalazła 8-letnia Loulou MPSZ na której zawodnik wygrał m.in. konkurs LR w ramach CSIO4* Warsaw Jumping.

Aktualnie 8-letnia klacz Loulou MPSZ urodziła się 27 maja 2015 roku w Niemczech i została wpisana do belgijskiej księgi Zangersheide. Jej hodowcą jest Marc Pierzina. W internecie można znaleźć informacje jakoby miała zostać klaczą hodowlaną, stąd może dość późny debiut na arenie międzynarodowej. Klacz międzynarodowe starty rozpoczęła od MŚMK 6-latków. Później startowała na poziomie do 135 cm i raz ukończyła parkur 140 cm. Wtedy krótko startowali na niej Birgit Gärtner- Döller/AUT i Christopher Kläsener/GER. Jarosław Skrzyczyński z tą klaczą współpracował niewiele ponad rok, bo wodze przejął w lipcu 2022 roku. Wtedy klacz wciąż była młodym koniem, dlatego pierwsze ich wspólne starty to konkursy CSIYH czy SCPMK w Olszy, gdzie zajęli 2 miejsce w kategorii siedmiolatków. Para szybko rozwinęła skrzydła, a klacz regularnie zaczeła plasować się w czołówce konkursów międzynarodowych. Była m.in. 3 w Warszawie i Poznaniu czy druga w Michałowicach. Para zadebiutowała w konkursie 145 cm podczas Cavaliady w Krakowie, gdzie zajęli 2 miejsce. Pierwszy taki konkurs, na tych samych zawodach, ale zaliczany do Longines Ranking pokonali z jednym błędem w rozgrywce i zajęli 7 miejsce. W trakcie ich współpracy nie zabrakło oczywiście też zwycięstw. Pierwsze takie przyszło w maju 2023 roku, kiedy to wygrali konkurs 140 cm w Olszy. Potem wygrywali jeszcze w Poznaniu czy dwukrotnie w Jakubowicach. Dwa ostatnie starty tej pary to zdecydowanie szczyt ich formy. We wrześniu triumfowali w konkursie 145 cm LR podczas CSIO4* Warsaw Jumping, a ich ostatni wspólny start to wygrane Grand Prix CSI2* LR na wrocławskich Partynicach. Informacje o sprzedaży konia potwierdził nam Jarosław Skrzyczyński. Klacz wyjechała ze stajni zawodnika, a jej finalna destynacją będą Stany Zjednoczone.