Zakończyły się pierwsze z cyklu sześciu konsultacji skokowych z Panią Aleksandrą Lusiną-Gołaś, dwukrotną Mistrzynią Polski. Konsultacje we współpracy z Klubem Jeździeckim Barłomino odbyły się w Barłominie, w nowym ośrodku jeździeckim zlokalizowanym w pobliżu Wejherowa.

 

Ośrodek został przekazany do dyspozycji Sopockiego Klubu Jeździeckiego, dzięki czemu przez trzy dni (5-7.10.2018)  zawodnicy mogli trenować w fantastycznych warunkach. Wszyscy zawodnicy otrzymali kamizelki z logo SKJ. Do dyspozycji mieli halę oraz plac z kwarcem. Zakwaterowani zostali w  apartamentach o wysokim standardzie, do dyspozycji po ciężkich treningach mieli saunę oraz korty tenisowe, a dla koni piękne i wygodne boksy. Pani Aleksandra oprócz ogromnego doświadczenia przywiozła masę nowych pomysłów na trening jeźdźca i konia. Przez ostatnie pół roku przebywała w Belgii i trenowała z najlepszymi zawodnikami i trenerami na świecie. 

Serdeczne podziękowanie dla Pani Aleksandry Lusiny oraz wszystkich zawodników którzy wzięli udział w konsultacjach.
Szczególne podziękowanie dla Pani Karoliny Krempeć (właścicielki KJ Barłomino) za pomoc w profesjonalnym przygotowaniu konsultacji.
Współpraca Sopockiego Klubu Jeździeckiego z Klubem Jeździeckim Barłomino powinna być przykładem dla innych klubów, do czego serdecznie namawiamy ! 

Zarząd Sopockiego Klubu Jeździeckiego