Trzeci tydzień zawodów w Hiszpanii przyniósł naszym reprezentantom już kolejne zwycięstwa.

We wczorajszym konkursie dla koni 6-letnich na pierwszym miejscu ex aequo uplasował się Jan Chrzanowski na wałachu Chico de Hus Z (Conrad – Pilot de Hus). Dzisiejszy finał para ta ukończyła z jednym błędem.

Do wczorajszych zwycięzców w konkursie 6-latków zaliczał się także Adam Grzegorzewski na klaczy Jaminka P (Canabis Z – Diamant de Semilly). Bezbłędny przejazd w dzisiejszym finale dał im prawo startu w rozgrywce, którą ukończyli z dwoma błędami (9 m.). Te wyniki pozwoliły Jamince P zająć 6 miejsce w klasyfikacji końcowej koni urodzonych w 2014 roku.

Doskonale spisały się oba 7-letnie konie Adama Grzegorzewskiego. W finale zwyciężył na wałachu Issem a na klaczy Stakata zajął 3 miejsce. I podobnie jak tydzień temu Stakata zwyciężyła w klasyfikacji na najlepszego konia z rocznika 2013. Issem po dwóch konkursach zajął 9 miejsce.