Pierwszy start polskiej kadry seniorskiej w Pucharze Narodów na zawodach w Danii, rywalizacja młodzieży w trakcie zawodów CSIO Future Champions w Hagen i skakanie na najwyższym poziomie podczas CSIO5* La Baule. Te i wiele innych transmisji w ten weekend na ClipMyHorse.Tv

 

 

Future Champions CSIO Hagen (GER)

Festiwal młodzieży, w trakcie którego rozegrane zostaną konkursy we wszystkich kategorii wiekowych. W Hagen startować będą także polscy kadrowicze. Z parkurami w Niemczech zmierzą się juniorzy w składzie Iga Biegalska, Aleksander Lewandowski, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Juliana Suska oraz Aleksandra Wypchło. W konkursach CSIOCh zobaczymy Nell Sówkę, Martynę Dubieniecką, Kubę Kraśko, Roksanę Nawrocką oraz Julię Piętę. W konkursach dla młodych jeźdźców wystartuje Wiktoria Bedyńska. Pierwsze konkursy zaplanowane są już na środę, a Puchary Narodów rozegrane zostaną w sobotę (CSIOJ/YR) i niedzielę (CSIOP/Ch).

 

Relacja TUTAJ

Wyniki TUTAJ

 

 

CSIO5* La Baule – Longines Nations Cup of France (FRA)

Zawody najwyższej rangi, w trakcie których rozegrany zostanie konkurs Longines FEI Nations Cup pierwszej Dywizji. We Francji wystartują ekipy Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Holandii, Szwecji, Szwajcarii oraz dodatkowo drużyny Brazylii i Meksyku. W puli nagród znajduje się prawie 680 000 EUR. O wysokie premie finansowe i punkty do LR będzie można walczyć także w 7 innych konkursach zaliczanych do Światowego Rankingu. Na parkurze oglądać będziemy najlepszych w tym sporcie. W La Baule wystartuje m.in. Steve Guerdat (SUI), Martin Fuchs (SUI), John Whitaker (GBR), a także reprezentujący gospodarzy Penelope Leprevost, Roger Yves Bost czy Kevin Staut.

 

Relacja TUTAJ

Wyniki TUTAJ

 

 

Oprócz tego dostępne są transmisje z licznych zawodów CSI na poziomie 2/3/4* m.in. z Belgii, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Fani ujeżdżenia mogą śledzić zawody transmitowane z Hiszpanii czy Niemiec. Nie zabraknie też relacji z takich wydarzeń jak zawody w woltyżerce czy rozgrywki polo.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia tych i innych wydarzeń przed ekranami komputerów, urządzeń mobilnych czy telewizorów oraz kibicowania polskim zawodnikom poza granicami kraju. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do platformy ClipMyHorse.TV, który umożliwia m.in. oglądanie retransmisji wydarzeń które się już zakończyły.

 

Pełna lista relacji TUTAJ