W sobotę rozegrane zostaną dwa ostatnie konkursy kwalifikacyjne i będzie to ostatnia szansa zakwalifikowanie się do niedzielnego Finału, gdzie do podziału będzie odpowiednio: 6.000 zł w „Małej” i 14.000 zł w „Dużej Karolince”.
Zgodnie z Regulaminem ( w zał. ) prawo startu w Finale ma pierwsza 15 w każdej rundzie, a w przypadku nieobecności któregoś z zakwalifikowanych zawodników, do Finału wchodzą następni z rankingu.
Analizując aktualną sytuację w rankingu, jasno wynika, że przy licznej obsadzie sobotnich konkursów, zawodnicy którzy do tej pory nie punktowali mają spore szanse na występ w Finale.
Oprócz zmagań sportowych w Opolu nie zabraknie także atrakcji dla publiczności. Organizatorzy przygotowali dla nich sporo atrakcji. Odbędzie się pokazowy – specjalny konkurs bicia rekordu Opolszczyzny w skoku przez mur, będzie możliwość przejażdżki bryczką,, oraz samu będzie można spróbować swoich sił w siodle na koniach rekreacyjnych opolskiego klubu. Publiczność będzie także mogła oglądać pokazy musztry, w wykonaniu
I Szwadronu 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich.
Całość uzupełni obficie zaopatrzony bufet i piękna słoneczna pogoda.
Świat Koni
(redakcja@swiatkoni.pl)
06 sierpnia 2012
Karolinka 2012 - finał
reklama
Polecane
Mistrzowie i liderzy na starcie Perlage CAVALIADA ...
25 listopada 2025 godz. 19:22
Praga: Zwycięstwo Rome Gladiators
24 listopada 2025 godz. 12:22
Konopacki z kolejnymi punktami LR
22 listopada 2025 godz. 20:47
Jedenasta edycja AES Stallion Grading - panel ...
26 listopada 2025 godz. 09:27
question_answer
Dołącz do dyskusji
Szukaj
Zaloguj się








