Niedziela była ostatnim dniem zawodów ogólnopolskich w Dąbrówce Małej oraz w Michałowicach.

ZO-B2*  Dąbrówka Mała, IV etap PLJ

W konkursie Grand Prix wystartowały 22 pary a do rozgrywki zakwalifikowało się 6 z nich. Zwyciężył Jakub Kubiak na wałachu Quilibet, który przejechał rozgrywkę bezbłędnie w czasie 39,47 s. Miejsce drugie zajęła 16-letnia Amelia Szczupakowska na wałachu Chaccos Boy, która także nie miała błędów w rozgrywce, a uzyskany przez nią czas to 40,44 s. Na trzecim miejscu uplasował się Dominik Pieniaszek na wałachu For Future (4/42,01 s).

Do rozgrywki finału rundy srebrnej zakwalifikowało się 14 par. Cztery z nich pokonały również bez błędów rozgrywkę. A najszybciej zrobiła to Natalia Palmowska na wałachu Lviv PKZ, która ukończyła swój przejazd w czasie 33,68 s. Na kolejnych miejscach uplasowali się Krystyna Pilkiewicz na klaczy Riana P (0/37,02 s) i Mateusz Tyszko na wałachu Corazzi (0/37,29 s).

Bezbłędnie obie fazy finału rundy brązowej pokonało 14 par. A najszybszy przejazd należał do Jakuba Kubiaka dosiadającego klaczy Ferlina (23,36 s). Tylko o 0,3 s wolniejsza była Katarzyna Maciejewska na klaczy Iniesta-P, która zajęła drugie miejsce na trzecim miejscu uplasował się Kuba Kraśko na klaczy Osi (24,19 s).

Finał rundy młodzieżowej rozegrany został jako konkurs dwufazowy. Zwyciężyła w nim Amelia Depta na klaczy Chantilly T, która ukończyła drugą fazę bez błędów w czasie 29,07 s. Miejsce drugie zajęła Anna Szor na klaczy Sejana K (0/29,73 s), a trzecia była Zofia Lewandowska na klaczy Casali (0/29,90 s).

ZO-B2* KJK Szary Michałowice

Do rozgrywki konkursu Grand Prix w Michałowicach zakwalifikowały się trzy pary. A zwyciężyła w nim reprezentantka Ukrainy Anastasia Yershova dosiadająca wałacha Marlon (0/45,37 s). Bez błędów swój przejazd ukończyła także Magdalena Piksa, która na wałachu Milow Prova zajęła miejsce drugie (47,62 s). A na trzeciej pozycji uplasował się Volodymyr Bykov dosiadający klaczy Valkiria (4/46,86 s).

W finale rundy średniej zwycięstwo odniósł Jan Zwinger, który na wałachu I’m Special For John przejechał rozgrywkę bezbłędnie w czasie 42,61 s. O ponad 3 sekundy dłużej pomiędzy celownikami spędziła Klaudia Rajtar-Wojciechowska, która na wałachu Caletto Z zajęła miejsce drugie (0/45,86 s). A na miejscu trzecim uplasowała się Anastasia Yershova na wałachu Caredo C (0/46,14 s).

Drugie zwycięstwo w Michałowicach odniosła Paulina Biskup, która dzisiaj wygrała finał małej rundy na klaczy Sisi Sza. Para ta pokonała obie fazy konkursu bezbłędnie uzyskując w drugiej czas 28,16 s. Miejsce drugie w konkursie zajął Mikołaj Szurman na klaczy Hitch a trzecia była Agnieszka Szynkolewska na wałachu Maximus.