W konkursie Grand Prix zawodnicy mieli możliwość startu na dwóch koniach i kilku z nich wykorzystało tę możliwość. Dwa konie do rozgrywki zakwalifikował Jarosław Skrzyczyński. Na klaczy Loulou MPSZ miał w niej jeden błąd i zajął 8 miejsce. Na swoim podstawowym obecnie koniu, 10-letnim ogierze Inturido Jarosław Skrzyczyński wystartował jako ostatni i znając już wyniki pozostałych zawodników pojechał optymalnie, ale bez zbytniego ryzyka dzięki czemu ukończył parkur bez błędów w czasie 43,26 s co dało mu zwycięstwo w konkursie. Na miejscu drugim uplasował się Michał Kaźmierczak dosiadający wałacha Notis. Ta para uzyskała w rozgrywce czas 43,79 s. Trzecie miejsce zajął bardzo dobrze spisujący się na tych zawodach Dawid Kubiak, który do rozgrywki zakwalifikował się na wałachu Flash Blue B (0/44,06 s). Bezbłędny przejazd w czasie 45,37 s dał Laurze Penele/LTU i wałachowi Dundas V.D.M. czwarte miejsce w klasyfikacji. Na kolejnych pozycjach uplasowali się Adam Grzegorzewski na klaczy Fanfreluche de Rialfo Z (0/46,76 s), Matthias Lucas/GER na klaczy Melinda vd Leuba (0/52,19 s) i Kamil Grzelczyk na wałachu Wibaro (4/40,98 s).