Już 6 marca 2021 w Ośrodku Jeździeckim Salio (Besiekierz Rudny koło Łodzi), odbędzie się kolejna edycja prestiżowego przeglądu młodych koni skokowych i ujeżdżeniowych z rocznika 2017/2018 Intercarpathia Poland Championschip.

 

Wydarzenie jest kontynuacją bardzo udanej imprezy Subcarpathia Top Horses, która odbyła się 5 grudnia. Intercarpathia będzie imprezą o zasięgu ogólnopolskim, kierowaną do właścicieli koni ze wszystkich regionów Polski.

 

Dodatkowo dla koni, które wzięły udział w Subcarpathii (w grudniu) oraz Intercarpathii (w marcu) prowadzony będzie ranking. Zwycięzcy rankingu zdobędą tytuł Champion of Poland w kategorii: konie skokowe/konie ujeżdżeniowe.

 

Wydarzenie zorganizowane jest przy współpracy z holenderskim Konsorcjum Stal Hendrix - prestiżową i znaną marką hodowli, sportu jeździeckiego i sprzedaży koni w Europie.

 

 

Konie oceni znana Wam międzynarodowa komisja:

  • Andrzej Matławski - wieloletni dyrektor Stada Ogierów w Gnieźnie, sędzia młodych koni na wielu przeglądach hodowlanych w całej Polsce.
  • Peter Strijbosch - z Holandii, sędzia KWPN klaczy i ogierów, młodych koni w skokach i ujeżdżeniu, trener jeździectwa, zawodnik wszystkich dyscyplin jeźdźieckich, członek grup doradczych FEI ds. programów szkoleniowych (przewodniczący komisji).
  • Louis de Cleene - z Belgii, inspektor Zangersheide, specjalista ds. oceny młodych koni, marketingu i sprzedaż, posiadający doświadczenie w prowadzeniu aukcji najlepszych koni na śwecie.

 

Na hodowców czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez najlepsze stacje ogierów w Polsce i w Europie. Zangersheide, Stal Hendrix, Cichoń Stallions, Ogiery Bonin, Hippika, Purina, Case.

 

Równiez Zangersheide doceniając naszych hodowców, przygotowało dla uczestników przeglądu Intercarpathia Poland Championship wyjatkową ofertę, umożliwiającą polskim hodowcom rozwój i aktywne uczestnictwo w rynku hodowlano-sprzedażowym Europy.

 

Zapraszamy wszystkie konie skokowe i ujeżdżeniowe z roczników 2017/2018!

Zgłoszenia można kierować do 25.02.2021 r.

za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie:

www.intercarpathia.com pod linkiem https://www.intercarpathia.com/zg%C5%82oszenia