INTERCARPATHIA odbędzie się już 10 grudnia w Salio, gdzie zobaczymy najlepsze w Polsce młode konie sportowe. Zainteresowanie wydarzeniem zaskoczyło samych organizatorów, bo już na około 3 tygodnie wcześniej niż planowano, rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń na listę rezerwową. Organizatorzy zastanawiają się nad uruchomieniem dodatkowej puli miejsc.

 


INTERCARPATHIA to prestiżowy przegląd młodych koni skokowych i ujeżdżeniowych. Jedna z niewielu imprez, gdzie spotyka się świat hodowli ze światem sportu wyczynowego. Wzajemna kooperacja w przestrzeni hodowli i sportu jest gwarantem sukcesu całego kraju. Niewątpliwym atutem wydarzenia jest komisja światowego formatu (Heinz Meyer (Zan), Peter Strijbosch (KWPN) Andrzej Matławski (POL), której opinii mogą zaufać zarówno hodowcy, jak i wszyscy, którzy myślą o inwestycji w konia sportowego. Dlatego wydarzenie jest szeroko otwarte dla hodowców, właścicieli koni, jeźdźców, sportowców, inwestorów i wszystkich „koniarzy”.


Intercarpathia odbędzie się w stabilnej formule Selection & Sale. W organizację imprezy zaangażowały się najlepsze światowe marki. Oprócz stałych partnerów, jakimi są Stal Hendrix oraz Zangersheide, w tym roku zobaczymy Torpol, Case, Farmasz, Cargil, Purina i wielu innych.


Konie skokowe stanowią najliczniej obsadzaną grupę i jest ich na ten moment około 70. Reprezentują najlepsze światowe rodowody, potomstwo takich ogierów jak: Dominator 2000 Z, Aganix du Seigneur Z, Heartbreaker, Toulon, Chacco Blue, Taloubet Z, Columbus Z.

 

Sporą frekwencją cieszą się również konie ujeżdżeniowe, ich ilość z roku na rok rośnie. W edycji 2022 zobaczymy ich niemal 30, z paszportami z najwyższej półki.

 

Co roku transmisję Intercarpathia ogląda stała rzesza fanów, głównie dla nich uruchomiono panel INTERCARPATHIA MARKET, poprzez który każda z osób śledzących wydarzenie będzie mogła złożyć swoją ofertę zakupu na wybranego przez siebie konia. W związku z tym warto śledzić transmisję na żywo, by być pierwszym i złożyć ofertę!

 

Najlepsze konie z Intercarpathii, które spełnią surowe kryteria, zakwalifikują się na AUKCJĘ ONLINE. Katalog Aukcyjny będzie dostępny już 14 grudnia, a ostateczne zakończenie aukcji planowane jest jeszcze przed świętami 21 grudnia.

 

W tym roku uruchomiono również kilka dodatkowych projektów dla właścicieli koni.

Jednym z nich jest Intercarpathia QUALITY – specjalna platforma, na której umieszczone są wizytówki wszystkich koni, które otrzymały ocenę komisji powyżej 8.0. Dodatkowo konie QUALITY otrzymują specjalną wklejkę do paszportu.

 


Zapraszamy na INTERCARPATHIĘ 10 grudnia w Salio!

www.intercarpathia.com

 


Zapraszamy do zgłaszania koni na listy rezerwowe: TUTAJ

 

Link do AUKCJI ONLINE: TUTAJ

 

Transmisja wydarzenia TUTAJ