Dolnośląski Związek Hodowców Koni oraz Wrocławski Tor Wyścigów Konnych serdecznie zapraszają na imprezę hodowlaną "III Pokaz Ogierów Licencjonowanych" jaki odbędzie się na terenie WTWK Partynice już dziś (16 marca 2019 roku).

 

W pokazie wezmą udział 43 ogiery ras: śląskiej, sp, wlkp, m KWPN, kuc oraz zimnokrwiste.

Cześć ogierów będzie prezentowana w ręku, inne w skokach luzem, w skokach pod jeźdźcem a jeszcze inne w zaprzęgu.

Jeźdźcami prezentującymi ogiery w skokach będą Tomasz Kuczerawy oraz Ksawery Śniegucki, czyli zawodnicy dyscypliny skoków oraz WKKW.

W zaprzęgu ogiery prezentowane będą przez Mistrza Świata w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi, Bartłomieja Kwiatka oraz przez Pawła Olszewskiego.

Pokaz ogierów rasy śląskiej otworzy mistrzowska para, czyli Sonet (Dastinxx - Sorbona po Bojkot) oraz Bartłomiej Kwiatek. W skokach pod jeźdźcem zaprezentuje się między innymi zwycięzca ubiegłorocznej próby polowej w Lesznie, obiecujący ogier Kapsones W (Cornet Obolensky - Evaronella po Carambole).
Wielką atrakcją będzie z pewnością możliwość zobaczenia zasłużonego ogiera pełnej krwi Scyris (In Camera - Scytia po Euro Star) użytego między innymi w Niemczech, Czechach a od zeszłego roku dostępnego również dla polskich hodowców koni szlachetnych.

Na terenie WTWK Partynice zaprezentowane zostaną także takie ogiery jak zasłużony małopolski ogier Wiwat czy młody o unikatowej maści, świetnie ruszający się ogier sp ZOLTAR (Banderas-Zaleta po Aramir).

Do Partynic zawita także stawka znakomitych ogierów zimnokrwistych a wśród nich czempion wielu wystaw hodowlanych w Polsce imponujący ogier Jary (Lary-Jutlandia po Arsen).

 

Początek imprezy o godzinie 10:00

 

Tych z Państwa, którzy nie mogą osobiście pojawić się na Partynicach, organizatorzy zapraszaja na transmisje LIVE, która przeprowadzi nasza redakcja.

 

Lista ogierów - w pliku do pobrania ponizej.