To wspaniała wiadomość dla hodowców biorących udział w INTERCARPATHIA Top Horses! Heinz Meyer wzmocni skład komisji podczas INTERCARPATHII 4 grudnia w Salio.

 

Ta wiadomość przyszła do nas niespodziewanie – mówią organizatorzy – To dla nas wielki zaszczyt gościć Heinz’a Meyer’a podczas Intercarpathii. Jest bardzo znaną osobistością wśród sędziów najwyższej klasy. Przez wiele lat był prawą ręką Paul’a Schockemöhle. Jego międzynarodowa sława nie słabnie. O jego czas zabiegają najlepsze związki!

 


Dla Zangersheide Heinz ocenia i uznaje ogiery. To właśnie on kryje się za tą doskonałą stawką najlepszych na świecie reproduktorów, którymi może się obecnie poszczycić Zangersheide. Również i KWPN - holenderska księga stadna – skorzystała z doświadczenia oraz doskonałego oka Heinz'a Meyer'a. Zatrudniła go do selekcji i uznania ogierów KWPN, nie tylko w skoku luzem, ale i pod siodłem. Nie ma obecnie na świecie bardziej prestiżowej pozycji sędziego koni sportowych, niż uczestnictwo w komisji podczas uznania ogierów dla Zangersheide i KWPN.

 

Heinz Meyer zastąpił w komisji Louis’a de Cleene, który z przyczyn organizacyjnych nie może być obecny na INTERCARPATHII w tym terminie. Zangersheide zadbało o bardzo godne zastępstwo i delegowało swojego głównego sędziego podczas uznania ogierów! To bardzo ważna wiadomość dla naszych hodowców, gdyż sędziowie zobowiązali się opatrzeć każdego konia indywidualnym komentarzem, co jest okazją do nauki i pogłębienia wiedzy przez wszystkich uczestników i widzów.

 

My, jako Zangersheide bardzo poważnie traktujemy polskich hodowców. Widzimy w nich potencjał i doceniamy ich pracę. Polska jest rynkiem rozwijającym się, a hodowane tu konie godne są zapewnienia najlepszego składu komisji. Jestem pewna, że sława dobrych polskich koni, które będzie miał okazję zobaczyć Heinz Meyer 4 grudnia, pójdzie w świat i będzie naszą wizytówką – mówi Joanna Pawlik - przedstawicielka Zangersheide Poland.

 


W komisji oprócz Heinz’a Meyer’a zasiądą jeszcze: Peter Strijbosch – znany już Państwu doświadczony inspektor KWPN, Bernard Demets – obecnie związany z AES, sędzia ogierów i klaczy, Andrzej Matławski – najbardziej doświadczony polski specjalista w ocenie ogierów. Komisja zapewni Państwu profesjonalną opinię, a zarazem gwarantuje niezależność i bezstronność ocen.

 


INTERCARPATHIA Top Horses już za kilka dni!

 


Zapraszamy 4 grudnia do Klubu Jeździeckiego Salio i do śledzenia transmisji Online za pośrednictwem Świata Koni i ClipMyHorse.TV.

 

 

PROGRAM

INTERCARPATHIA Top Horses

4 grudnia 2021 KJ Salio

 

 •  9.00-10.30 - Konie ujeżdżeniowe - ruch luzem.
  - Nagradzanie zwycięzców.
 • 10.30 – 12.00 – Konie skokowe - rocznik 2017 – skoki luzem.
  - Nagradzanie zwycięzców.
 • Krótki wywiad ze światowej klasy sędzią Heinz’em Meyer’em
  nt. „Czego dziś oczekujemy od najlepszych koni świata?
 • 12.20 – 14.40 – Konie skokowe – rocznik 2018 – skoki luzem.
  - Nagradzanie zwycięzców.
 • 14.40 – 15.20 – Przerwa obiadowa.
 • 15.20 – 19.30 - Konie skokowe – rocznik 2019 – skoki luzem.
  - Nagradzanie zwycięzców.
 • 19.40 – Krótki wywiad z komisją sędziowską – podsumowanie wydarzenia.
 • Uroczysty wybór Champion of Poland – Koni ujeżdżeniowych.
 • Uroczysty wybór Champion of Poland – Koni skokowych.

 

Zapraszamy serdecznie Wszystkich zainteresowanych

– wstęp wolny -,

 


Zespół Intercarpathia

 *Plan wydarzenia może ulec zmianie, godziny podane orientacyjnie.