Pod koniec grudnia Stadnina Koni Tannenhof daje możliwość wylicytowania i sprawienia sobie prawdziwego gwiazdkowego prezentu. Hybrydowa aukcja koni oferuje doświadczone już konie skokowe i ujeżdżeniowe, ale także młode przyszłościowe talenty. Pierwsze oferty będzie można składać od godziny 18:00 23 grudnia 2020 roku.

 

Tradycja hodowli Gestüt Tannenhof sięga 1984 roku. W tym czasie wyhodowano tam we współpracy z innymi hodowcami wiele koni odnoszących sukcesy zarówno w sporcie jak i hodowli. Ze względu na aktualną sytuację, ale również żeby dotrzeć międzynarodowej społeczności, postanowiono połączyć siły z platformą ClipMyHorse.Tv, tak aby każdy miał możliwość śledzić na żywo przebieg aukcji. GT Online-Auctions zorganizowano jako aukcję hybrydową. Oferty będą składane online, ale również tradycyjnie, przez nielicznych, którzy mogą przebywać na terenie stadniny.

 

Chacco Chacco GTCHACCO CHACCO GT

W kolekcji znalazło się 20 wyselekcjonowanych koni, od 2 letnich ogierów i wałachów po doświadczone w sporcie i hodowli ogiery. W rodowodach proponowanych koni możemy znaleźć wybitne linie skokowe jak i ujeżdżeniowe. Cztery z wystawionych koni to licencjonowane ogiery, które są czynnie użytkowane w hodowli i mają za sobą pierwsze sukcesy. Niewątpliwie ciekawą propozycją jest 13-letni, doświadczony hanowerski ogier CHACCO CHACCO GT (Chacco Blue x Stakkato). Fenomenalne pochodzenie zapewnia nie tylko powodzenie w sporcie, ale także w hodowli. Koń ma za sobą zwycięstwa na poziomie 155 cm i udane starty w konkursach 160 cm.

 

BECKHAM GTBECKHAM GT

Gratką dla ujeżdżeniowców może być 10-letni, licencjonowany ogier BECKHAM GT old. (Bordeaux x Sir Donnerhall I). Ma za sobą starty na poziomie Małej Rundy, a aktualnie przygotowywany jest do konkursów Grand Prix.

 

CHAMBRETTO GTCHAMBRETTO GT

Dla lubiących wszechstronność ciekawą propozycją może być kolejny z licencjonowanych ogierów – CHAMBRETTO GT (Concetto x Chambertin). Pomimo skokowego pochodzenia, ogier sprawdza się bardzo dobrze w konkursach ujeżdżenia. 70-dniowy test ukończył z notą 10,00 za skoki przez przeszkody i 8,38 za predyspozycje do ujeżdżenia. Aktualnie odnosi sukcesy w konkursach na poziomie klasy C w skokach i ujeżdżeniu. Oprócz tego oferowane są młodsze i starsze konie pochodzące od ogierów z wybitnych linii jak Escolar,  Sezuan czy Dancier. W ofercie są także dobrze zapowiadające się konie pochodzące od wspomnianych wcześniej ogierów wystawianych na aukcji.

 Aukcja rozpocznie się 23 grudnia 2020 roku o godzinie 18:00. Całość relacjonowana będzie na żywo na platformie ClipMyHorse.Tv. Potencjalni nabywcy mają oczywiście możliwość przetestowania swoich faworytów po wcześniejszym uzgodnieniu. Z organizatorami można się także kontaktować poprzez stronę www.gt-auktion.com.

 

Kolekcja TUTAJ

Transmisja TUTAJ