Bardzo dobrze pierwszy tydzieÅ„ zawodów w Olivie zakoÅ„czyÅ‚ Adam Grzegorzewski, który w Grand Prix zajÄ…Å‚ 4 miejsce. Jeden z konkursów dla mÅ‚odych koni w Neustadt Dosse wygraÅ‚ dzisiaj MÅ›ciwoj KiecoÅ„.

CSI2* MET Oliva (ESP)

Zadowolony ze swoim niedzielnych startów z pewnością może być Adam Grzegorzewski. Zawodnik na wałachu Issem pokonał bezbłędnie trudny parkur zaliczanego do Longines ranking konkursu Grand Prix i tym samym zakwalifikował się do rozgrywki. Również w drugim przejeździe nie spadł żaden drąg, a czas 38,84 s pozwolił na zajęcie wysokiego 4 miejsca w klasyfikacji.

Issem i Adam Grzegorzewski

W dwufazowym konkursie 140 cm Adam Grzegorzewski wystartował na wałachu Dark Fire i po bezbłędnym przejeździe zajął także wysokie 4 miejsce.

CSI2* Neustadt Dosse (GER)

Bardzo dobry start w Grand Prix CSI2* zanotował również Mściwoj Kiecoń, który zakwalifikował się do rozgrywki konkursu na klaczy Idealisca. Jeden błąd w czasie 34,29 s pozwolił na zajęcie dobrego 8 miejsca w klasyfikacji końcowej.

W rozegranym wcześniej konkursie finałowym rundy koni 7-letnich Mściwoj Kiecoń zwyciężył na klaczy Eyda L. Do rozgrywki tego konkursu zakwalifikowały się aż 24 pary, a nasz zawodnik ukończył ją bezbłędnie w najlepszym czasie 27,45 s.

Eyda L i Mściwoj Kiecoń

CSI2* Opglabbeek (BEL)

W Grand Prix CSI2* Tomasz Miśkiewicz wystartował na klaczy Velvet Lazar i ukończył swój przejazd z wynikiem 12 pkt. Wdwóch innych konkursach nasz reprezentant nie miał błędów – na klaczy Stakkato Lazar zajął 15 miejsce w konkursie 140 cm, a na ogierze Vhs Csander uplasował się na 25 pozycji w konkursie dla koni w wieku 7 lat.