Niedziela była trzecim i ostatnim dniem zawodów CSI1* i CSi2*, które rozgrywane były w SO w Łącku.

Najważniejszym konkursem zawodów międzynarodowych było oczywiście Grand Prix, które zaliczane było do Longines Ranking. Do rozgrywki zakwalifikowało się 9 par w tym 6 z Polski. Najlepszy wynik należał jednak do reprezentantki Łotwy Laury Penele, która na wałachu Dundas V.D.M. przejechała bezbłędnie w czasie 41,30 s. O prawie sekundę dłużej na parkurze spędził Tomasz Miśkiewicz, który zajął drugie miejsce na ogierze Castigo de Amor (0/42,20 s). Miejsce trzecie zajął Dawid Kubiak na wałachu Flash Blue B (0/42,23 s).

Finał średniej rundy rozgrywany był na wysokości 135 cm i oglądaliśmy w nim 14 bezbłędnych przejazdów. Najszybciej parkur pokonał Dawid Skiba na ogierze Goldstar W, który swój przejazd ukończył po upływie 64,50 s. Ponad sekundę dłużej między celownikami spędził Gunnar Klettenberg/LTU dosiadający klaczy Jolanda. Na trzecim miejscu uplasował się Dawid Kubiak na wałachu Like A Diamond JR

Konkurs finałowy rundy młodych koni rozegrany był jako dwufazowy. Najlepszy wynik uzyskał w nim Jacek Zagor na ogierze Samsel Lazar. Na miejscu drugim uplasował się Dawid Skiba na wałachu Rupaehu L, a trzecie miejsce zajął Wojciech Wojcianiec na ogierze Diadem Melloni

W finale małej rundy zwycięstwo odniosła Kamila Kalwa. Amazonka na wałachu Deniro pokonała parkur bezbłędnie w najlepszym czasie 60,01 s. Na drugiej pozycji uplasowała się Magdalena Erd startująca na klaczy September Hit, a trzecie miejsce zajęła Lena Maruszak na wałachu Canjer HST. Miejsce czwarte ex aequo zajęła Wiktoria Lasecka, która na dwóch swoich klaczach – Golden Girl i Zabawa – uzyskała identyczny czas przejazdu (62,87 s).

W finale Elite Tour pierwsze miejsce zajął Robert Wilczewski, który na klaczy La Pleasure-Imoo pokonał parkur o wysokości 115 cm bezbłędnie w czasie 55,90 s. Za nim uplasowały się Alicja Grad na ogierze Lorgan S i Magdalena Szczechura na wałachu Asti Spumante L