Zakończyły się zmagania w ramach tegorocznej edycji Cracovia Szary Equestrian Show. W kolejnym z finałów CSIYH1* nie do pokonania był Holender Sander Geerink. Małe Grand Prix wygrał Polak Jarosław Skrzyczyński. Ten sam zawodnik najlepszy był również w konkursie Grand Prix 145 cm LR kończącym dwa tygodnie zmagań.

W kolejnym z finałów dla młodych koni triumfował zawodnik z Holandii Sander Geerink. Tym razem najlepszy był w finale dla koni 6/7-letnich na klaczy JOINT. Miejsce drugie w tym konkursie zajął zawodnik z Litwy Andrius Petrovas dosiadający wałacha KENDIS. Trzecie miejsce zajął reprezentant Austrii Christian Rhomberg, który startował na klaczy CONSTANZE. Najlepszy wynik dla Polski uzyskał Łukasz Koza i klacz szlachetnej półkrwi BALLANTINA. Para zajęła szóste miejsce.

Pierwsze zwycięstwo dla Polski w niedziele odniósł Andrzej Głoskowski. Zawodnik triumfował w finale Medium Round CSI1*. Dosiadał on klaczy rasy Zangersheide MONTENEA Z. Drugie miejsce w tym konkursie zajął reprezentant Litwy Andrius Petrovas. Zawodnik startował na wałachu REMEMBER ME. Na miejscu trzecim konkurs ukończyła 14-letnia zawodniczka z Polski Eliza Zawadzka. Amazonka dosiadała holsztyńskiego wałacha CORRADINO.

Grand Prix CSI1* rozegrano jako konkurs zwykły z rozgrywką. Bezbłędnie parkur podstawowy pokonało 11 par. W rozgrywce bezkonkurencyjny okazał się Polak Jarosław Skrzyczyński. Zawodnik w tym konkursie dosiadał 6-letniej klaczy rasy meklemburskiej BARCELONA. Na miejscu drugim uplasowała się zawodniczka z Estonii Berit Lehtsaar. Dosiadała ona klaczy estońskiej hodowli SOLEI SOLEI. Trzecia w konkursie była 14-letnia zawodniczka z Polski. Zuzanna Prymek startowała na wałachu rasy KWPN DYLLANO.

Dwa tygodnie rywalizacji w Michałowicach zwieńczył konkurs Grand Prix. Przeszkody na parkurze miały wysokość 145 cm, a wyniki tego konkursu zaliczane były do Longines Ranking. W przebiegu podstawowym zobaczyliśmy 65 par. Do rozgrywki zakwalifikowało się jedenaście z nich, w tym pięć par reprezentujących Polskę. W rozgrywce najlepszy okazał się 4-krotny Mistrz Polski Jarosław Skrzyczyński. Zawodnik zwyciężył w konkursie dosiadając ogiera szlachetnej półkrwi JERICO. Miejsce drugie zajęła aktualna Mistrzyni Polski Młodych Jeźdźców Gabriela Bado. Zawodniczka startowała na wałachu belgijskiej hodowli BALISTO AC. Był to debiut tej pary w konkursie GP na zawodach międzynarodowych. Miejsce trzecie zajęła reprezentantka Austrii Katharina Rhomberg. Dosiadała ona klaczy rasy KWPN DINADJA.