Grand Prix wygrał Wojciech Dahlke i jego A QUITE. Na liście startowej tego konkursu widniało 18 par z czego do rozrywki zakwalifikowało się 8.

Tylko dwóm parom udało się pokonać rozgrywkę bez punktów karnych, a byli to Agnieszka Olszewska i Wojciech Dahlke. Wygrał zawodnik KJ Sokół Damasławek uzyskując najlepszy czas rozgrywki 39,32 s. Na drugim miejscu Agnieszka Olszewska z czasem 46,80, trzecie miejsce zajął Jarosław Skrzyczyński, który z parkuru zjechał z 4. pkt. karnymi i czasem 39,76.

Finał Średniej Rundy, w którym wystartowało 18 par, to dwufazowy konkurs o wysokości 130 cm, trzymający w napięciu do ostatniego zawodnika. A tym zawodnikiem, a w zasadzie amazonką była młodziutka Julia Jabłońska i jej Conn Rubina. Do jej przejazdu na prowadzeniu był aktualny Mistrz Polski - Jarosław Skrzyczyński z klaczą Fenna (własności Natalii Czernik), na drugiej pozycji Daria Kobiernik i Ogano's Boy Z, obie pary bardzo szybko pokonały drugą fazę, a różnica między nimi to 0,6 sekundy. Ostatni przejazd konkursu i jak się okazało zwycięski przejazd Julii Jabłońskiej, zakończony czasem krótszym o 0,46 sekundy krótszym niż przejazd Mistrza. Brawo Julia!!!

film dzięki uprzejmości Jakuba Jabłońskiego

Finał Małej Rundy 2, to konkurs zwykły z przeszkodami o wysokości 120 cm, w którym autorem najszybszego przejazdu był Karol Turowski wraz z Czandrą, drugie miejsce zajęła młoda amazonka - Julia Jabłońska z JUKS Mieczewo i jej niedawno zakupiona klacz Columbia (wcześniej dosiadana przez Łukasza Troszczyńskiego, zwyciężczyni MPMK oraz SCPMK). Trzecie miejsce zajęła Dominika Henzel i Roksana.

Konkurs Małej Rundy 1 gdzie drągi zawisły na wysokości 110 cm wygrał Szymon Stasiak na klaczy NICOLET 2, drugie miejsce zajęła Iga Tokarska i Uroda, a trzecie Emilia Pietrzak z Testarossą.

To były ostatnie w tym roku zawody na hali JKS Przybyszewo, kolejne już w 2019 roku!

Komplet wyników (poniżej) w pliku do pobrania.