W dniach 31 stycznia – 3 lutego 2019 w Lublinie odbywa się się jedna z największych imprez jeździeckich w tej części Polski – CAVALIADA Lublin 2019 CSI2*.

 7

Nie możesz przyjechać do Lublina? Dołącz do CAVALIADowej publiczności i kibicuj razem z nami zawodnikom podczas zmagań na lubelskiej arenie! #wearecavaliada

 

Konkursy w skokach przez przeszkody w randze CSI2*, Halowy Puchar Polski WKKW (Lotto Eventing Tour), Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi, Zawody w ujeżdżeniu – CDN oraz CAVALIADA Future – wszystkie te sportowe zmagania będziecie mogli zobaczyć na żywo na www.live.cavaliada.pl Transmisja LIVE już od 2,99 zł!

 

Wybrane konkursy będzie można także obejrzeć na antenie TVP 3 Lublin:

PIĄTEK – 1.02.2019
18:45 Lotto Eventing Tour – WKKW - o nagrodę marki Lotto, pod patronatem wydawnictwa Świat Koni
21:00 VENUS vs. MARS - o nagrodę Grupy MTP, pod patronatem IDEAExpo

NIEDZIELA – 3.02.2019
12:30 CSI2* [10] GRAND PRIX Lublina z rozgrywką, (145cm)
FEI RANKING, CAVALIADA TOUR RANKING - o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego, pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego.

 

Ponadto w dwie kolejne soboty TVP Poznań wyemituje:
2.02.2019 – Lotto Eventing Tour oraz 9.02 Grand Prix Lublina o nagrodę PKO Banku Polskiego.
CAVALIADA Lublin odbywa się po raz kolejny na terenie Targów Lublin. Wydarzenie zaplanowane w Lublinie jest częścią cyklu CAVALIADA Tour - pucharowych zawodów o charakterze sportowym z udziałem polskich i międzynarodowych zawodników.