Nasze amazonki startujące w European Youngster Cup także odniosły sukces. Najwyżej sklasyfikowana została Nikol Makulik i Verona z 4. lokatą. Klaudia Siarkiewicz zakończyła przejazd jako 6., a Beata Szumińska była 8. W Grand Prix Juniorów 3 miejsce zdobyła Julia Doering na Cartograns Kiss, a Albert Ornat znalazł się na 5. miejscu.

W finałowym konkursie dużej rundy (150 cm) w Radefin młodzi polscy zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z bardzo poważną konkurencją, do której należeli jeźdźcy światowej sławy, tacy jak Henrik von Eckermann, czy Andreas Kreuzer. Najwyżej sklasyfikowana została Zuzanna Gowin na Emperio van’t Roosakker, która zajęła wysokie 12. miejsce z dorobkiem 1. punktu karnego. Maksymilian Wechta i London 32 po niefortunnej zrzutce zakończyli przebieg na 16 pozycji. W finale małej rundy (140 cm) na podium znalazł się Oskar Murawski i Casting 3, którego przejazd okazał się wolniejszy od parkuru dwóch reprezentantów Niemiec:  Philippa Makowei i Tobiasa Meyera. Aktualny mistrz Polski w kategorii młodych jeźdźców  dosiadający w tym konkursie konia Quintus 93 w klasyfikacji końcowej był 7.