Niewiele zabrakło Michałowi Kaźmierczakowi, który na Choco Boy (Tangelo Van De Zuuthoeve x Calvados) zajął 7. miejsce z 1 pkt. za czas.

Czystym przejazdem w finale rundy średniej pożegnał się z zawodami Paweł Kaliciński na Cyklonie (Sir Neel x Nurjev) zajmując 7. miejsce w konkursie.
   Osobną klasyfikację na tej wysokości miały panie, a wśród nich wyróżniła się nasza reprezentantka Paulina Koza, która z bezbłędnym przejazdem zajęła 4. miejsce na Banjo Boy (Sjapoo x Materhorn), oraz 10. na Golden Pleasure (Champion For Pleasure x Carthago).

W konkursie Grand Prix zaliczanym do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Michał Kaźmierczak na Stakorado (Stakkato Gold x Acorado I), który z dorobkiem jednej zrzutki zajął 11. miejsce. Pozyskał tym samym 11 punktów do rankingu LEC. W rankingu tym punkty zdobył również Sławomir Uchwat na Negro (Now or Never x Graf Grannus), który z wynikiem 8 pkt. karnych uplasował się na miejscu 24.