Przygotowania do I Edycji Mistrzostw Wiedzy Jeździeckiej Equine Masters nabierają niezwykłego tempa. Na listach zgłoszeń przybywa zawodników, a my mamy dla nich wspaniałe informacje. Jak zapowiadaliśmy – każdy kto stanie do walki o tytuł Mistrza Wiedzy Jeździeckiej jest już na samym początku wygranym.

 

Symboliczne nagrody trafią do wszystkich uczestników, ale rośnie też pula nagród dla tych najlepszych. Patroni Generalni, czyli firmy Parkur, Pegaz Shop i Klub Jeździecki Osadkowski fundują główne nagrody w każdym z konkursów. Będą to nagrody rzeczowe w postaci markowej odzieży jeździeckiej, Trening w Ośrodku Jakubus, który poprowadzi Trener II Klasy Agnieszka Olszewska, a także sesja zdjęciowa z „Koniem Mistrzów” czyli Sułtanem - maskotką KJ Osadkowski.

 


Sułtan - "Koń Mistrzów" i aktualny Mistrz Polski 2019 w kategorii seniorów - Wojciech Wojcianiec

 

Każda z rund objęta będzie też dodatkowym patronatem:

  • Konkurs LL, otwarty dla uczestników do 10 roku życia- o nagrody Ponyliada-Polish Pony Club&Przyjaciele
  • Konkurs L, otwarty dla uczestników do 15 roku życia- o nagrody firmy Torpol
  • Konkurs P – o nagrody firmy Hoeveler
  • Konkurs N – o nagrody firmy Nuba Equi
  • Konkurs C – o nagrody firmy Over Horse
  • Dzieci contra Dorośli - o nagrody AERO Poznań i Sklep Jeździecki Febro.

 

Bardzo ważne jest, by zapisując się do konkretnej rundy, przy okazji zajrzeć na strony internetowe partnerów. Każdy ze sponsorów ma za zadanie przygotowanie dodatkowych pytań „na rozgrywkę”. Będą dotyczyć one branży, lub konkretnych produktów związanych z jego działalnością.

 

Patronat honorowy nad imprezą objął również Pan Jan Sołtysiak, Prezes Polskiego Związku Jeździeckiego, a zapowiadane kolejne edycje będą starały się coraz bardziej podnosić swoją rangę. Już dziś podpowiadamy, aby w ramach przygotowań do zabawy zajrzeć raz jeszcze do tzn. „Pytań na odznakę” – takie uporządkowanie swojej wiedzy może się przydać.

 

No i może najważniejsze - Mistrzostwa polecamy jako zabawę nie tylko dla dzieciaków. Niech wyznacznikiem tego, będzie niedzielny konkurs Dzieci contra Dorośli. Tam oprócz jeździeckich nagród FebroTeam, można będzie powalczyć też o wyjątkową gratkę. Aeroclub Poznań ufundował 30 minutowe wejścia na symulator lotów! Czyli możemy już dziś powiedzieć z pełnym przekonaniem – I Edycja Equine Masters zapowiada się ODLOTOWO!

 

W imieniu wszystkich zaangażowanych zapraszamy do zapisów- termin zgłoszeń upływa 7 maja, a zabawa odbywać się będzie w godzinach popołudniowych od 8 do 10 maja. Po wszystkie szczegóły zapraszamy na panel zgłoszeniowy: https://zawodykonne.com/zawody/158/9 i oczywiście na transmisję On-Line na naszym portalu