W konkurencji ujeżdżenia numerem jeden jest Charlotte Dujardin/GBR z wałachem Valegro. Na dwóch kolejnych miejscach znajdują się pary z Niemiec: Kristina Bröring-Sprehe z Desperados FRH oraz Isabell Werth z Don Johnsonn FRH, która awansowała z miejsca czwartego. Duży spadek zanotowali natomiast Edward Gal/NED i Undercover N.O.P., którzy z trzeciego miejsca spadli na 16. Żaneta Skowrońska i Mystery, najlepsza polska para, sklasyfikowana jest na tej samej pozycji co miesiąc temu, czyli na miejscu 140.

Ranking FEI w ujeżdżeniu: TUTAJ

   W dyscyplinie skoków w TOP 10 jedynie dwóch zawodników utrzymało swoje pozycje w porównaniu do poprzedniego miesiąca: Scott Brash/GBR w dalszym ciągu jest nr. 1, a  Christian Ahlmann/GER zajmuje miejsce 9. Reszta zawodników zanotowała mały spadek lub awans. Na drugie miejsce, z czwartego wspiął się Simon Delestre z Francji, a spadek z drugiego na trzecie zanotował Kent Farrington/USA. Bez zmian najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem jest Jarosław Skrzyczyński, który jednak spadł o kilka oczek, z miejsca 141 na 149.

Ranking Longines FEI w skokach: TUTAJ

   W konkurencji WKKW w TOP 20 nie ma natomiast żadnych zmian – brak zawodów oznacza brak możliwości zdobywania punktów. Michael Jung z Niemiec prowadzi przed Christopherem Burtonem/AUS i Timem Price/NZL. Na miejscu 85-ym sklasyfikowany jest Paweł Spisak (spadek z 84).

Ranking FEI w WKKW: TUTAJ