Dobra passę podczas zawodów we Włoszech utrzymuje Krzysztof Ludwiczak. Bezbłędnie dziś jeździł też Maksymilian Wechta.

 


CSI2* Gorla Minore (ITA)

Swoje drugie zwycięstwo podczas zawodów we Włoszech odniósł Krzysztof Ludwiczak. Na klaczy Confua wygrał on bowiem konkurs zwykły o wysokości 140 cm. W innym konkursie o tej samej wysokości zajął też wysokie 5 miejsce na klaczy Malin pokonując parkur bezbłędnie i uzyskując w drugiej fazie czas 27,58 s. W konkursie 145 cm nasz Krzysztof Ludwiczak miał jeden błąd na Niko i zajął 14 miejsce w klasyfikacji.

 

Wyniki: TUTAJ

 

 

LGCT/GCL CSI5* Rzym (ITA)

Pierwszy dzień startów w zawodach Longines Global Champions Tour w Rzymie był dla Andrzeja Opłata nie do końca szczęśliwy. W obu swoich startach miał on bowiem po dwa błędy. W konkursie 2-fazowym zajął tym samym 29 miejsce na wałachu Conthinder. Natomiast w konkursie zaliczanym do klasyfikacji zespołowej Global Champions League Andrzej Opłatek startował na wałachu Stakkatan. I z wynikiem 8 pkt. uplasował się na 34 miejscu.

 

Wyniki: TUTAJ

 

 

CSI2* Bonheiden (BEL)

Dwa bezbłędne przejazdy zanotował dziś Maksymilian Wechta na swoich młodych koniach. W rywalizacji 5-latków zajął 14 miejsce na wałachu Eldorado a na My Love uplasował się na 24 pozycji. Z wynikiem 8 pkt. Maksymilian Wechta ukończył natomiast konkurs 140 cm, w którym startował na klaczy Clear Caretina.

 

Wyniki: TUTAJ