Andrzej Opłatek z pewnością może zaliczyć pierwszy dzień swoich startów w Arezzo do udanych.

 

Arezzo/ITA
Reprezentant Polski startował dziś 5 razy i zanotował 4 bezbłędne przejazdy. W konkursie o wysokości 140 cm przejechał obie fazy bezbłędnie na Stalando (8 m.) oraz na Stakkatanie (9 m.). Taki sam wynik punktowy miał także w konkursie średniej rundy (135 cm), w którym na klaczy Conmina Blue PS był 13-ty a na Conthinderze zajął 19 miejsce. Andzrej Opłatek startował dziś także na nowym koniu, klaczy Odile du Soufflet (po Ogano Sitte), na której miał jeden błąd w rywalizacji na poziomie 130 cm.

 

Wyniki: TUTAJ 

 

Lier/BEL
Na zawodach w Lier kolejny raz w tym roku startują Kszysztof Okła i Oliwia Szustkowska. Tym razem dołączyła do nich także Sophie von Werner. W konkursie 130 cm bezbłędny przejazd zanotował Krzysztof Okła na Chicharito Blue a na F Termie R 14 miał jeden błąd w pierwszej fazie. Z wynikiem 4 punktów zakończył on także swój przejazd w konkursie 140 cm, w którym dosiadał wałacha Captain.

 

Wyniki: TUTAJ 

 

Vejer de la Frontera/ESP
W Hiszpanii rozegrano dziś 9 konkursów na 5 różnych arenach. Jednak w żadnym z nich nie zobaczyliśmy reprezentantów Polski. Natalia Czernik ma przymusową przerwę spowodowana kontuzją jakiej doznała we wtorek. Ma jednak nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie mogła wrócić na parkury. Bartosz Adamus swoje starty rozpocznie jutro.