Reprezentanci Polski zdominowali konkurs GP w Darguziai. W Drammen najlepiej spisał się Wojciech Dahlke.

Darguziai/LTU
Doskonałym wynikiem polskich zawodników zakończył się konkurs Grand Prix w Darguziai, który zaliczany był nie tylko do Longines Ranking ale też do Pucharu Świata LEC. Zwyciężył w nim Dawid Kubiak na klaczy Anastacia III, który rozgrywkę przejechał bezbłędnie w czasie 41,41 s. Na drugim miejscu uplasował się Maksymilian Wechta na klaczy Quinchella, który był wolniejszy od swojego kolegi o 1,15 s. Ten zawodnik zakwalifikował do rozgrywki także swojego drugiego konia, ogiera Number One, na którym zajął 4 miejsce (4/43,10 s).

W finale rundy platynowej (140 cm) miejsce 6 zajęła Natalia Palmowska na Cerember Me Maksymilian Wechta na Clear Caretina uplasował się na 8 miejscu a 9-ty był Dawid Kubiak na ogierze Estoril Fortuna.
W konkursie 135 cm wysokie trzecie miejsce zajął Robert Hestkowski na ogierze Hektoras.

Drammen/NOR
W dość trudnym konkursie GP zawodów CSIO3* wystartowało 59 par – 5 z nich reprezentowało barwy Polski. Do rozgrywki weszło 9 zawodników i blisko udziału w tej rundzie był Wojciech Dahlke, który na wałachu A Quite nie miał błędów na parkurze, ale niestety przekroczył normę czasu. Wynik 1 pkt. dał mu 10 miejsce w klasyfikacji. W parkurze podstawowym jeden błąd miał Krzysztof Ludwiczak na Nordwindzie, Jan Bobik na Chacco Amicor zjechał z parkuru z 8 pkt., Andrzej Opłatek startował na Stalando i miał 12 pkt. Niestety Wojciech Wojcianiec na ogierze Naccord Melloni został wyeliminowany.
W konkursie Grand Prox CSI1* (140 cm) Andrzej Opłatek na klaczy Odile du Soufflet zajął 8 miejsce.

Lamprechtshausen/AUT
Trójka naszych juniorów zakwalifikowała się do rozgrywki konkursu GP juniorów, w której udział wzięło łącznie 12 par. Ale tylko Anthony Philippaerts/BEL na All Right du Genet nie miał w niej błędów i zasłużenie wygrał. Filip Lewicki na Corrado X uplasował się na wysokim 4 miejscu (4/44,37 s). Najlepszy czas w rozgrywce (39,17 s) miała Aleksandra Kierznowska na klaczy Badorette, ale dwa błędy spowodowały, że zajęła ona 8 miejsce. Na pozycji 10 uplasowała się Juliana Suska na Hassan van de Wittemoere (9/55,04 s). Po błędzie w parkurze podstawowym miały Natalia Stefańska na Exit Remo i Wiktoria Bedyńska na Lacoste.

W konkursie GP dzieci żadna z naszych amazonek nie zakwalifikowała się do rozgrywki. O jednym błędzie miały Daria Pietrzak na Monsunie, Klara Kozioł na Rocky i Maria Branka-Borja na Reflection. W GP Pony zarówno Agata Kamińska na Czingis Chan jak i Dominika Henzel na Tiffany miały po 12 pkt.

Vazgaikiemis/LTU
Niedziela przyniosła naszym zawodnikom startującym w zawodach CDI na Litwie kolejną dawkę sukcesów. W konkursie dzieci jedyną parą jaka uzyskała wynik powyżej 70% była Natalia Plata na Dolcetto. Wynik 70,893% oznaczał pierwsze miejsce dla tej młodziutkiej amazonki, która na tych zawodach wygrała wszystkie konkursy w swojej kategorii wiekowej. W rundzie młodych jeźdźców rywalizowały tylko trzy polskie amazonki. W dzisiejszym konkursie do muzyki zwyciężyła Alicja Trawińska na Diego Ramirez (69,183%), miejsce drugie zajęła Zuzanna Haber na Don Crusoe (68,333%) a trzecia była Anna Wojtkowska na Damon’s Delight (66,517%). Udany debiut na poziomie Grand Prix ma za sobą ogier Lord Django dosiadany przez Ilonę Janas. W dzisiejszym GP Freestyle para ta zajęła 3 miejsce z wynikiem 68,065%. W konkursie Freestyle juniorów Aurelia von Mauberg na Diamo Dream uzyskała 71,583% co dało jej trzecie miejsce w klasyfikacji.