Przed drugim nawrotem prowadzenie objął Hubert Polowczyk, jednak w ostatecznej walce zawodnik popełnił dwa błędy i spadł w tabeli na drugie miejsce. Tym samym na najwyższym stopniu podium stanął Dawid Kubiak, który w finałowym konkursie dosiadał ogiera rasy KWPN ESTORIL FORTUNA. Po trzech konkursach, mistrzostwa ukończyli z wynikiem 11 pkt karnych. Srebrny medal trafił do wspomnianego wcześniej Huberta Polowczyka. Zawodnik startował na ogierze rasy Zangersheide M.BLUE’S BOY Z.. Wynik z jakim ukończyli HMP to 12,57 pkt karnego. Brązowy medal wywalczył junior, złoty medalista tych zawodów w kategorii MJ, Aleksander Lewandowski. W tych konkursach dosiadał oldenburskiego wałacha CANWERO, a zmagania ukończyli z wynikiem 18,6 pkt karnego.