Zadowoleni mogą być reprezentanci Polski, startujący w tym tygodniu m.in. w Maroku, Austrii i w Belgii.

 

Tetouan/MAR

W ramach CSI4* rozegrano dziś jeden konkurs o wysokości 135/140 cm. Wysokie 11 miejsce zajęła w nim Natalia Czernik na wałachu Abigej, która pokonała parkur bezbłędnie w czasie 70,10 s. Błędów na przeszkodach nie miał także Andrzej Opłatek na Stakkatanie, jednak przekroczenie normy czasu oznaczało wynik 1 pkt. Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni miał 8 pkt.

Wyniki: TUTAJ

 


Wiener Neustadt/AUT

Doskonale swoje starty w Austrii rozpoczęli reprezentanci Polski. Kamil Grzelczyk na Wibaro oraz Maksymilian Wechta na klaczach Celtia II i Quinchella pokonali bezbłędnie parkur w konkursie 140 cm i zajęli odpowiednio miejsca 7, 8 i 9. Na swoim drugim koniu, Mister Dr Heigl, Kamil Grzelczyk miał jeden błąd. W konkursie 130 cm wynik 0 pkt. uzyskał zarówno Maks Wechta na ogierze La Calidad jak i Adam Grzegorzewski na ogierze Dante. Bardzo dobrze pokazały się także najmłodsze konie naszych zawodników w konkursie 120/125 cm. Bez punktów karnych konkurs ukończył Maks Wechta na ogierach Cassiopeia i Mystique a Adam Grzegorzewski na Hanky Panky St Ghyvan otrzymał 1 pkt. za przekroczenie normy czasu.

Wyniki: TUTAJ

 

Opglabbeek/BEL

Bezbłędne przejazdy zanotował dziś także Przemysław Konopacki - na wałachu Duke w konkursie 140 cm, na 5-letnim ogierze Jeremiah (Zavall VDL – Indoctro) w konkursie dla młodych koni.

Wyniki: TUTAJ