Od dziś śledzimy zmagania naszych zawodników m.in. na zawodach w Maroko, Belgii i we Francji.

 

Rabat/MAR

Aż 110 par wystartowało w dzisiejszym konkursie 145 cm, który był zarówno kwalifikacją do Grand Prix jak i konkursem zaliczanym do Longines Ranking. Przy tak dużej ilości startujących nie dziwi zbytnio, że było 39 bezbłędnych przejazdów. Jeden z nich należał do Jana Bobika na Chacco Amicor, który zajął 19 miejsce. Andrzej Opłatek na Stalando, Wojciech Wojcianiec na Chintablue oraz Grzegorz Kubiak na Szulerze mieli po jednym błędzie. I te pary uzyskały prawo startu w jutrzejszym Grand Prix.

W dwufazowym konkursie 135 cm bezbłędnie pojechała Natalia Czernik na ogierze Everdi i para ta zajęła 12 miejsce.
Obok zawodów rangi CSIO4* w Rabacie rozgrywane są także CSI1*. I w tych zawodach bardzo dobre wyniki uzyskał dziś Bartosz Adamus, który na El Campie był 11 w konkursie 130 cm (0 pkt.) a na Que Pasa zajął 11 miejsce w konkursie 120 cm (0 pkt.).

 

Wyniki: TUTAJ

 

St. Tropez/FRA

W pierwszym dniu zawodów we Francji Juliana Suska wystartowała na obu swoich koniach w 2-fazowym konkursie 130 cm/CSI2*. Na Charlie Boy miała bezbłędny przejazd natomiast na Hassan van de Wittemoere jeden błąd w drugiej fazie.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Opglabbeek/BEL

Przekroczenie normy czasu w pierwszej fazie i bezbłędna runda w drugiej sprawiły, że Przemysław Konopacki na Vasco ukończył konkurs 130 cm z wynikiem 1 pkt.

 

Wyniki: TUTAJ