W piątkowym konkursie K8 145 cm z jedną rundą zwycięzców, startujący na RITUSIE Łukasz Jończyk zakwalifikował się do II rundy, której o końcowy sukces walczyło 10 zawodników i z wynikiem 0 pkt. w czasie 31,62 sek. zajął w nim ostatecznie IV miejsce.
   Następny dzień przyniósł tej parze udział w konkursie K10 140 cm z jedną rozgrywką, do której udało się zakwalifikować 7 spośród 60 startujących zawodników. Wśród siódemki starających się wygrać konkurs był nasz reprezentant.
Po bezbłędnym przejeździe w rozgrywce w czasie 32,19 sek. Łukasz Jończyk i RITUS uplasowali się na II miejscu w końcowej kwalifikacji konkursu, ustępując zwycięzcy jedynie o 0,6 sekundy!. W konkursie zwyciężył Shane Breen (BEL) dosiadający wałacha WORLDBREAKER DE LIEBRI z wynikiem 0 pkt. i 31,59 sek.

W ostatnim konkursie zawodów National Bank of Greece Grand Prix z wysokością przeszkód 150 cm nasi skoczkowie uplasowali się na dalszych pozycjach.
Startujący na holenderskiej hodowli wałachu TARRON Łukasz Jończyk z wynikiem 5 pkt. w przebiegu podstawowym uplasował się na 17 pozycji.
Dwa błędy i 8 pkt. to dorobek w tym konkursie startującego na ogierze TAUNUS Jacka Bobika, co uplasowało ta parę na 19 pozycji w konkursie. Dawid Kubiak i LIMBO 0130 z wynikiem 13 pkt. zajęli 30 miejsce. Grzegorz Kubiak startujący na SOBIESKI AMBROZIO wycofał się z konkursu.

Gratulujmy naszym reprezentantom dobrej postawy w słonecznej Grecji.