Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną odsłonę, Cichoń Stallion Show, która już dziś (29 lutego, godzina 19.00) otworzy kolejny sezon hodowlany. Będzie to niepowtarzalna okazja by na własne oczy zobaczyć jedne z najwybitniejszych europejskich ogierów, m.in. wspaniałego Don Deluxe (De Niro x Rosario), którego Andreas Helgstrand nabył w 2013 r. za niewyobrażalną sumę 910 000 euro krótko po zwycięstwie na Korungu Oldenburskim.

 

Po raz pierwszy przed szeroką publicznością wystąpi także jego młodszy kolega – Radius (Revolution x OO Seven) zwycięzca Kwalifikacji do Hodowli w Lesznie. Jest jednym z trzech uznanych w Europie synów og. Revolution, Mistrza Świata z 2018 r. i najpopularniejszego reproduktora naszych duńskich partnerów Helgstrand Dressage. Oczywiście nie zabraknie znanych rodzimej widowni ogierów, takich jak trzykrotny medalista MPMK Heiline's Zanzier, Goldfinger VDT czy Furstentraum, którym zdążyło zaufać już kilkudziesięciu hodowców z całej Polski.

 

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, gdyż zainteresuje nie tylko środowisko ujeżdżeniowe ale poruszy również osoby związane ze skokami. A wszystko to za sprawą skokowych ogierów z oferty Deckstation Schockemöhle, które zostaną zaprezentowane w skokach pod jeźdźcem! Godny szczególnej uwagi będzie Casallcento PS (Casallco x Cento), ponieważ w tym sezonie będzie stacjonować w Radzionkowie, w związku z czym jego świeże nasienie bez ograniczeń będzie dostępne w Polsce.

 

Pokazy uświetni wyjątkowa oprawa muzyczno artystyczna zapewniona przez zespół Musici de Silesia wraz z wokalistką Weroniką Skalską, występ jednego z najlepszych zespołów mażoretek "Azaria", a także wystawa malarstwa Marka Hołdy.