Rusza Cichoń Foals Auction 2020 - trzecia edycja aukcji źrebiąt, podczas której oferowane jest potomstwo ogierów z oferty stacji Cichoń Stallions, oraz jej zagranicznych partnerów - Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle.

 

W kolekcji znalazło się 15 skrupulatnie wyselekcjonowanych źrebiąt - 11 spośród nich to potomstwo ogierów dresażowych, w tym takich gwiazd jak Vitalis, Fürst Toto czy D'Avie, wśród których szczególną uwagę zwraca Superczempionka Otwartego Czempionatu Źrebiąt Ras Szlachetnych 2020 - Viviana G. Kolejne 4 źrebięta pochodzą po ogierach skokowych, takich jak Balou du Rouet, Chacfly PS, Casallco czy Kanndarco, a uwagę zwracają również bardzo ciekawe linie żeńskie.

 

W tym roku, z uwagi na epidemię COVID-19, Organizatorzy sięgnęli po nowoczesną, hybrydową formę - licytować można zarówno online - platforma zostanie uruchomiona 3.09 o godz. 19:00. Finał aukcji zaplanowany jest na sobotę 5 września - o godz. 12:00 odbędzie się prezentacja źrebiąt na żywo, a o godz. 19:00 zakończenie aukcji w formie tradycyjnej, podczas uroczystej gali w hali ośrodka Cichoń Dressage w Radzionkowie.

 

 

PROGRAM TRANSMISJI

11:30 - Cichoń Horse Selections - (dodatkowy pokaz źrebiat nie aukcyjnych)

12:30 - Prezentacja oferty aukcyjnej

19:00 - Cichoń Foals Auction 2020

 

 

Pełna kolekcja źrebiąt oraz dostęp do platformy online:

cichonfoalsauction.pl