W ostatnich ciepłych dniach tej jesieni, pod koniec listopada, miała miejsce sesja fotograficzna znanej włoskiej marki Cavalleria Toscana. Sesja została wyprodukowana na zlecenie dystrybutora marki CT na polskim rynku, Salonu Koński Świat, w nowo powstałej pod Warszawą stajni Archipp, należącej do Rodziny Państwa Kozaneckich.

 

Wzięli w niej udział ambasadorzy Salonu Koński Świat, jeźdźcy wszystkich dyscyplin, którzy trenują i startują w odzieży tej marki i którzy, jak sami mówią, cenią jej niezwykłą wygodę i trwałość.

 

Dzięki uprzejmości współpracującej z Salonem od lat zawodniczki Grand Prix dyscypliny skoków, a także współwłaścicielki tego przepięknego i bardzo funkcjonalnego obiektu, Aleksandry Kozaneckiej-Szeliskiej, w rodzinnej atmosferze i w świetle jesiennego słońca Cavalleria Toscana została pokazana w oprawie architektury XXI wieku, pełnej światła i powietrza, idealnie wkomponowanej w naturę.

 

Konkurencję skoków reprezentowała też utytułowana zawodniczka Marika Antolak-Słowińska, trenerka i zawodniczka GP Paulina Koza, filar teamu Koński Świat, uczestnik Pucharu Świata w Skokach 2017, Dawid Kubiak oraz manager Stadniny Koni Frerenstein, zawodnik i trener Tomasz Godek. Obecny był także Wicemistrz Polski MJ w konkurencji WKKW Aleksander Kadłubowski oraz siostry von Mauberg, Konstancja i Wiktoria – obie zawodniczki skoków oraz najbardziej z nich utytułowana, Mistrzyni Polski MJ 2020 w Ujeżdżeniu, Aurelia von Mauberg. Prezentujemy poniżej piękną galerię zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Świata Koni.