Bardzo dobry start podczas zawodów w Lipsku zanotowała dzisiaj Cassandra Orschel.

 


CSI5*-W Lipsk/GER

Najważniejszym sobotnim konkursem był Championat of Leipzig, w którym przeszkody miały wysokość 150 cm. Pierwszą parą, która zakwalifikowała się do rozgrywki była Cassandra Orschel i klacz Dacara E (Cancara – Caretino). Ostatecznie w konkursie było aż 19 bezbłędnych przejazdów więc wiadomo było, że trzeba zaryzykować by zająć wysokie miejsce. Jadąca jako pierwsza Cassandra Orschel miała jeden błąd co w połączeniu z czasem 36,75 s dało 14 miejsce w klasyfikacji. Zwyciężył Richard Vogel/GER na ogierze Caracho (Cassilano – Quick Star), który przejechał rozgrywkę bezbłędnie w doskonałym czasie 33,67 s. Niewiele wolniejszy był Tim Rieskamp-Goedeking/GER na ogierze Coldplay, który przekroczył linię mety po upływie 34,05 s. Na trzecim miejscu uplasował się Yuri Mansur/BRA na wałachu Hellix du Seigneur (0/36,30 s).

 

 

Jeden błąd w konkursie dla koni 8-letnich miała dzisiaj Cassandra Orschel na wałachu Eldorado 164 (Eldorado v. Zeshoek – Chin Quin). I ten wynik dał jej 14 miejsce w klasyfikacji. Zwyciężył Julien Anquetin/FRA na klaczy Farah Tame (Quarido Tame – Panama Tame).

 

Jutrzejszy konkurs Pucharu Świata rozpocznie się o godzinie 15:00. Transmisja na żywo z komentarzem Marka Szewczyka będzie dostępna na platformie ClipMyHorse.TV

 


Wyniki: TUTAJ

 

 


CSIO5*-CSI2* Abu Dhabi/UAE

Dzisiaj Amelia Mościcka wystartowała w jednym konkursie o wysokości 135 cm. Swój przejazd na Corleo ukończyła z wynikiem 8 pkt.

 


Wyniki: TUTAJ